1 349,00 

Thomas Aqua+ Pet & Family Plus

Szukasz multi funkcjonalnego urządzenia, które dba o czystość podłóg w każdej sytuacji? Poznaj koniecznie odkurzacz Thomas Aqua+ Pet & Family Plus, który może odkurzać tradycyjnie na sucho oraz na mokro – czyli zbierając wodę z podłogi. Nie musisz już organizować mopa, aby posprzątać rozlaną herbatę czy wino. Dodatkowo, dzięki funkcji prania, możesz od razu wyczyścić dokładnie dywany i inne tekstylia, gdy to na nie zdarzy Ci się coś rozlać.

thomas-aqua-pet-family-plus 3

Duża ilość załączonych w zestawie końcówek sprawia, że model ten może być użyty w każdej sytuacji. Parkietówka, szczelinówka, szczotka 2w1 – dzięki nim posprzątasz w każdym zakamarku i w każdych warunkach – skutecznie i nie rysując powierzchni. Turboszczotka posiada wbudowany specjalny, obrotowy wałek, który dokładnie wyciąga nawet sierść z dywanów.

thomas-aqua-pet-family-plus 2

Pojemnik na wodę to aż 1,8 litra. Maksymalne podciśnienie robocze to 280 mbar, a więc ma wystarczającą moc i pojemność aby zebrać nawet duże ilości cieczy z podłogi. Długość kabla wynosi 8 m, a całkowity zasięg roboczy to 11 m. Elektroniczna regulacja siły ssania i wygodny uchwyt sprawiają, że odkurzanie staje się jeszcze bardziej komfortowe. Dwie pozycja parkowania ułatwiają przechowywanie po zakończonej pracy.

Specyfikacja: Thomas Aqua+ Pet Family Plus

Marka:

Thomas

Typ:

Workowy

Moc silnika:

1700 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

Wodny

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

1,8 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

4005435111563