491,00 

Bosch Serie 2 BGC05A322

Kompaktowe wymiary odkurzacza Bosch BGC05A322 docenią właściciele przede wszystkim mniejszych przestrzeni mieszkalnych. Urządzenie jest małe, ale niezwykle funkcjonalne – dysponuje mocą wyjściową 700W, zasięg roboczy to 9m, a głośność generowana przy maksymalnym wykorzystaniu mocy oscyluje na poziomie 78dB. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej wadze (zaledwie 4,4 kg) model ten łatwo zmieścisz do mniejszej szafy. Ergonomiczny kształt zapewnia łatwe manewrowanie między elementami wyposażenia mieszkania.

Odkurzacz Bosch BGC05A322 serie 2
Bosch doskonale wie, czego potrzebujesz by szybko i efektywnie posprzątać swoje mieszkanie. Dlatego na wyposażeniu znajdziesz trzy przydatne szczotki – do parkietu z włosiem, ssawkę 2w1 do powierzchni twardych i miękkich oraz ssawkę 2w1, radzącą sobie z kurzem w wąskich szczelinach czy z brudem na delikatnej tapicerce. Wąż możesz łatwo owinąć i zablokować wokół korpusu urządzenia, aby uniknąć jego plątania się i zapewnić stabilne przechowywanie. Antyalergiczny  i zmywalny filtr PureAir optymalnie zadba o higieniczne i sterylne warunki w Twoim domu, nie tylko podczas odkurzania, ale również po skończonej pracy. Skutecznie pochłania wszelkie zanieczyszczenia i eliminuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając czyste i zdrowe powietrze w każdym z pomieszczeń. Filtr jest zmywalny, czyli możesz przełykać go pod wodą –  dzięki temu nie ponosisz dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Ponadto model ten posiada elektroniczną, łatwą w regulacji moc ssania. Przy sprzątaniu twardej podłogi sprawdzi się niska siła ssania, natomiast przy wykładzinach – wysoka.
Odkurzacz Bosch BGC05A322 bezworkowy

Bosch BGC05A322 to idealny wybór dla osób ceniących praktyczne i ekonomiczne rozwiązania. Nie przepłacasz na dodatkowych akcesoriach i nie musisz się martwić zapełnionym workiem. Zanieczyszczenia trafiają bowiem bezpośrednio do pojemnika 1,5l, który szybko i skutecznie opróżnisz po każdym sprzątaniu. Docenisz też cyklonową technologię, która czuwa nad właściwą mocą ssania, nawet kiedy pojemnik jest zapełniony. Komfortowe rozwiązaniem, które sprawdza się także w domu alergików.

Specyfikacja: Bosch BGC05A322 Serie 2

Marka:

Bosch

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

PureAir

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

1,5 l

Zasięg pracy:

9 m

GTIN (EAN):

4242005162888