Tefal TW6887 Xtrem Power

7.1

Expert ScoreCzytaj opinie

529,00 

Tefal Xtrem Power TW6887

Odkurzacz Tefal TW6887 ma uchwyt Easy Grip ułatwiający obsługę odkurzacza, bez potrzeby schylania się do jego panelu aby go włączyć, wyłączyć czy wyregulować moc ssania. Model jest workowy i ma moc 550 W. Maksymalny poziom emisji hałasu wynosi 72 dB. Przewód elektryczny ma długość 11 m, więc bez konieczności użycia przedłużacza czy zmiany kontaktu odkurzysz całe mieszkanie.

Tefal TW6887 odkurzacz
Model Tefal TW6887 zaopatrzono w sporo przydatnych przy sprzątaniu szczotek. Wykorzystanie szczelinówki XL pozwala na dokładne usuwanie kurzu z różnych kątów oraz ciężko dostępnych przestrzeni. Parkietówka oraz 3-pozycyjna szczotka P3WER GLIDE z wbudowaną w uchwycie szczotką Easy Brusch dobrze sprawdzają się przy z usuwaniu zabrudzeń z różnych wymagających powierzchni. Ssawka do tapicerki skutecznie wyczyści krzesła i kanapy, a miniturboszczorka zbierze całą sierść. Odkurzacz Tefal Xtrem Power TW6887 to model, który gwarantuje skuteczną filtrację powietrza i efektywne zatrzymywanie kurzu innych drobnych cząsteczek przez zamontowane filtry. Poziom reemisji kurzu w TW6887 wynosi 99,98%. Wszystko dzięki zaopatrzeniu odkurzacza w trzy poziomy filtracji, stosowane tylko w niektórych modelach marki Tefal: worek Hygiene+, filtr piankowy we wnętrzu odkurzacza osłaniający także silnik oraz filtr powietrza EPA. Urządzenie wyposażono w wygodne pokrętło do płynnej zmiany mocy ssania gdy z podłóg twardych przechodzi się na dywany lub odwrotnie. Duże przyciski są wygodne w użyciu, nawet poprzez delikatny nacisk stopą. Obrotowe kółka 360* odkurzacza Tefal TW6887 dają dużą zwrotność, a powleczenie ich miękką gumą gwarantuje brak zarysowań na parkiecie czy panelach. Rura teleskopowa jest rozsuwana, więc łatwo można dostosować ją do wzrostu każdego użytkownika.
Tefal TW6887 odkurzacz workowy

Odkurzacz Tefal TW6887 jest modelem przystosowanym do umieszczania w nim worków Hygiene+ o dużej pojemności, bo aż 4,5l. Dzięki temu wystarczy na wiele sprzątań nawet dużych domów. Poziom zapełnienia worka można na bieżąco sprawdzać przy użyciu dedykowanego wskaźnika. W celu ochrony odkurzacza przed zabrudzeniem jego środka i przedostania się nieczystości do silnika, wyposażono go w system zabezpieczania przed odkurzaniem bez worka.

Specyfikacja: Tefal TW6887 Xtrem Power

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

72 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3168430179110