Miele C2 Tango Ecoline SFAP3

Poznaj odkurzacz Miele SFAP3 C2 Tango Ecoline, model workowy z rozsuwaną rurą teleskopową dla wygodnego odkurzania. Moc 550 Watt zapewnia dużą moc ssania ale i energooszczędne sprzątanie. Urządzenie zostało wyposażone w 3 rolki jezdne, dzięki którym jego przesuwanie może być prostsze i delikatniejsze dla podłóg. Zasięg 10m zapewnia wygodę użytkowania, nawet na większych powierzchniach. Głośność nie przekraczająca 79db dba o komfort domowników. Dzięki specjalnej listwie ochronnej z tworzywa sztucznego na korpusie chronisz swoje meble podczas przypadkowego uderzenia.

Miele SFAP3 C2 Tango Ecoline odkurzanie
Z tym urządzeniem sprzątanie każdej powierzchni będzie proste i przyjemne. C2 Tango Ecoline wyposażony został w cztery praktyczne ssawki: do tapicerki, uniwersalną szczotkę podłogową, praktyczną szczelinówkę i pędzel z włosia sztucznego do delikatnych, nieregularnych powierzchni. Przyda się najbardziej do zebrania kurzu z książek i półek. Wielką zaletą jest możliwość przechowywania ssawek w korpusie urządzenia. System filtracji Miele AirClean składa się z oryginalnego worka Miele, filtra ochronnego dla silnika oraz filtra wylotowego. Takie połączenie sprawia że zanieczyszczenie powietrza w Twoim domu ulega znacznemu obniżeniu: współdziałanie wszystkich komponentów gwarantuje filtrację na poziomie powyżej 99,9% mikropyłu. Dobrą opcją jest też możliwość wyboru spośród trzech różnych filtrów wylotowych. Filtr ActiveClean z wkładem z węgla aktywnego redukuje nieprzyjemne zapachy – zwierząt i tytoniu.
Miele SFAP3 C2 Tango Ecoline szczotki

Odkurzacz Miele SFAP3 C2 Tango Ecoline wyróżnia się bardzo dużym workiem HyClean GN – pomieści on aż do 4,5 l nieczystości. Z pewnością będzie to duża zaleta dla osób, które są alergikami i niechętnie zabierają się za wymianę worka, aby ograniczyć kontakt z możliwymi alergenami. Wbudowany wskaźnik zapełnienia worka poinformuje Cię, kiedy jego wymiana stanie się koniecznością. Bębny zawijające przewód elektryczny są rozwijane i ponownie nawijane ponad 10 000 raz w procesie sprawdzającym, zanim trafią do produkcji seryjnej. To samo dotyczy węży – są 120 000 razy skręcane.

Specyfikacja: Miele SFAP3 C2 Tango EcoLine

Marka:

Miele

Typ:

Workowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

Air Clean

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

10 m

GTIN (EAN):

4002515825792