Miele Blizzard CX1 SKMP3

Dzięki odkurzaczowi Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline SKMP3 praca będzie jeszcze łatwiejsza i komfortowa, ponieważ moc ssania wygodnie dostosujesz do odkurzanej powierzchni za pomocą radiowego sterowania, umieszczonego w rączce. Natomiast innowacyjna technologia Vortex nadaje urządzeniu odpowiednią moc bez konieczności wysokiego poboru prądu. Hałas na poziomie 73dB zapewnia w miarę komfortowe i ciche warunki pracy a 11-metrowy zasięg roboczy pozwoli Ci odkurzyć za jednym razem nawet większe pomieszczenia.

Miele SKMP3 CX1 Blizzard Comfort uchwyt
Jeśli Twój odkurzacz towarzyszy Ci również przy usuwaniu kurzu z mebli, tapicerek czy zasłon, to z Miele Blizzard CX1 Comfort będziesz naprawdę zadowolona. Na wyposażeniu znajdziesz bowiem przydatne akcesoria: uniwersalną ssawko – szczotkę 2w1, którą wykorzystasz i do dywanu i do parkietów, szczotkę z miękkim włosiem, bezpiecznie czyszczącą delikatne nawierzchnie, szczotkę do kurzu i ssawkę do szczelin. Optymalne bezpieczeństwo i świeży zapach po odkurzaniu zapewni Ci filtr Hepa AirClean Lifetime, który pochłania nawet najmniejsze cząstki zanieczyszczeń, wypuszczając na zewnątrz tylko czyste powietrze. Taki filtr zostanie szczególnie doceniony w domu astmatyka bądź alergika. Filtr HEPA AirClean Lifetime według danych od producenta, zatrzymuje nawet najdrobniejszy pył i alergeny w 99,999%. Słowo „comfort” w nazwie tego modelu nie jest żadnym chwytem reklamowym. Urządzenie posiada wiele funkcji, które z pewnością docenisz podczas sprzątania. Teleskopowa rura ma ergonomiczną regulację, co ułatwi ustawienie jej w dogodnej dla Ciebie pozycji. 
Miele SKMP3 CX1 Blizzard Comfort

W tym modelu nie potrzebujesz wymieniać worków. To oznacza, że wybierając odkurzacz Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline SKMP3 redukujesz koszty eksploatacji i zapewniasz sobie wysoki komfort podczas opróżniania śmieci. W modelu Blizzard CX1 Comfort zastosowano system oddzielania kurzu od większych zanieczyszczeń, dzięki czemu za każdym razem usuniesz zanieczyszczenia w sterylny sposób, bez unoszącej się chmury kurzu nad śmietnikiem. Kabel zwinie się, jeśli tylko naciśniesz nożny przycisk, a więc bez schylania się. Cztery rolki jezdne zapewniają pełną stabilność. Przy zakrętach nie tracisz więc równowagi. Wygodnie wyregulujesz również moc ssania oraz zaparkujesz w dowolnym miejscu.

Specyfikacja: Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline SKMP3

Marka:

Miele

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

73 dB

Filtr powietrza:

HEPA

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

4002515838822