419,00 

Tefal Compact Power XXL TW4855

Skuteczność i oszczędność w kompaktowym rozmiarze – to słowa które najlepiej opiszą odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4855. Silnik nowej generacji Effitech Motor pobiera max 550 Watt mocy i dzięki zaawansowanym rozwiązaniom energetycznym, umożliwia efektywne sprzątanie przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. Klasyczny uchwyt ze szczotką Easy Brush ułatwia sprzątanie podręcznych płaszczyzn, do której nie potrzebujesz przedłużenia w postaci rury teleskopowej.

tefal-compact-power-xxl-tw4855 2

Zastosowana w odkurzaczu Tefal Compact Power XXL TW4855 technologia cyklonowa wykazuje wysoki poziom wychwytywania zanieczyszczeń z zasysanego powietrza. Filtr piankowy w zbiorniku dba o blokowanie i zatrzymywanie najmniejszych cząsteczek. Dodatkowy filtr EPA jest gwarantem skuteczności w wychwytywaniu nawet cząsteczek wirusów i bakterii, tak aby również alergicy odczuli ulgę po odkurzeniu mieszkania.

tefal-compact-power-xxl-tw4855 3

Model ten wyposażony jest w uniwersalną i łatwą w prowadzeniu szczotkę SPA 2w1, która skutecznie zbiera kurz z parkietów i dywanów. W pakiecie jest również ssawka do szczelin, do tapicerki i do parkietu. Mimo niewielkich rozmiarów, odkurzacz Tefal TW4855 Compact Power XXL ma duży zbiornik na kurz. Objętość 2,5 l zapewnia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Gdy już się zapewni, jest wyjątkowo higieniczny w opróżnianiu i łatwy w czyszczeniu.

Specyfikacja: Tefal Compact Power XXL TW4855

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

550 W

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

8,8 m

GTIN (EAN):

3221616000841