Beko VCO62607AD

Ten model bezworkowy polubisz za względu na dużą moc, male rozmiary i dobry zasięg pracy. Odkurzacz Beko VCO62607AD odznacza się bowiem efektywną mocą wejściową na poziomie 800W, głośnością nie większą niż 74dB i zasięgiem roboczym na długość 10 metrów. To świetne narzędzie, z którym szybko i sprawnie uporasz się ze sprzątaniem w swoim domu. Niska cena także będzie niewątpliwą zaletą. Do dyspozycji masz takie funkcje, jak: regulacja mocy i miękkie koła, które nie rysują żadnej powierzchni.

Beko VCO62607AD odkurzacz bezworkowy
Beko VCO62607AD wyposażony jest w komplet innowacyjnych i praktycznych szczotek. Oprócz uniwersalnej ssawki 2w1 do dywanów i parkietów, w komplecie znajdziesz też mniejszą szczotkę PET, czyli znaną turboszczotkę. Powinnaś ja mieć w domu, jeśli dziennie walczysz z sierścią psa czy kota. Dzięki szczotce PET usuwanie tych zanieczyszczeń, będzie łatwiejsze i bardziej precyzyjne. Oprócz tego szybko odkurzysz kanapę i krzesła dzięki szczotce do tapicerki. Jeszcze bardziej ułatwisz sobie pracę, wybierając szczelinówkę  – dotrze do każdego wąskiego zakątka. Zdrowe i czyste powietrze w domu jest Twoim priorytetem? Z filtrem HEPA 13 będziesz więc w pełni zadowolona.  To filtr, który nie przepuszcza nawet bardzo drobnych cząstek kurzu – zatrzymuje do 99,95% zanieczyszczeń. Jest w pełni zmywalny, dlatego nie grozi Ci jego wyeksploatowanie. Wystarczy, że wypłuczesz filtr pod wodą a następnie wysuszysz, by urządzenie nadal działało bez najmniejszego zarzutu. Filtrowane powietrze będzie bezpieczne dla dzieci i alergików.
Beko VCO62607AD

Jeśli do tej pory drażniła Cię konieczność wymiany zapełnionych worków, to przy odkurzaczu Beko VCO62607AD odetchniesz z ulgą. Śmieci gromadzone są w specjalnym, pokaźnym zbiorniku – o pojemności 2,5l. Dzięki technologii cyklonowej nawet przy maksymalnym zapełnieniu zbiornika, urządzenie nie traci swojej wysokiej skuteczności. Pojemnik sprawnie opróżnisz w kilku ruchach, bez kontaktu z zebranymi śmieciami.

Specyfikacja: Beko VCO62607AD

Marka:

Beko

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

74 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

10 m

GTIN (EAN):

8690842117800