Tefal Silence Force Cyclonic TW7681

Wygodna, podręczna regulacja siły ssania zamontowana w uchwycie Ergo Comfort pozwala na regulację intensywności działania odkurzacza jednym palcem, bez schylania się do jego panelu. Szczotka Easy Brush, która jest wbudowana na stałe w końcówkę uchwytu, pozwala szybko odkurzyć podręczne paprochy lub niestandardowe powierzchnie po zdjęciu rury teleskopowej, a bez konieczności zakładania innej ssawki. Czynniki te sprawiają, że odkurzacz Tefal TW7681 łączy w sobie skuteczność działania i komfort użytkowania. 

tefal tw7681 odkurzacz bezworkowy
Szczotka P3wer Glide 3w1 dzięki możliwości zmiany swoich ustawień na jedną z trzech pozycji dostosowuje się optymalnie do każdego rodzaju podłogi. Dzięki temu może jeszcze skuteczniej zebrać z niej kurz oraz nie zarysować. Dwie turboszczotki – w wersji mini i maxi – są niezastąpione w przypadku odkurzania zwierzęcej sierści z dywanów, tapicerowanych foteli czy kanap. Pozostałe dołączone szczotki to parkietówka, szczelinówka i ssawka do tapicerki. Technologia cyklonowa i filtry powietrza zastosowane w tym modelu umożliwiają skuteczne zatrzymywanie zanieczyszczeń i wydmuchiwanie czystego powietrza. Podwójny system filtracji, dzięki filtrowi EPA i filtrowi piankowemu zapewniają reemisję kurzu na poziomie do 0,02%. Filtr piankowy znajduje się bezpośrednio nad zbiornikiem na nieczystości i możesz go w każdym momencie wyjąć, by przepłukać wodą pod kranem. Po całkowitym wyschnięciu będzie gotowy do ponownego użycia. Małe kółko 360* zapewnia zwrotność, a duże koła boczne gwarantują stabilność. Teleskopowa rura jest rozsuwana, przez co  bardzo łatwo dostosuje się ją do wzrostu użytkownika. Przyciski można włączać stopą, nie musisz się więc do nich schylać. Odkurzacz TW7681 Tefal jest lekki, a ergonomiczny uchwyt pomaga go bez problemu przenosić. Patrząc na dosyć duże gabaryty odkurzacza, warto przygotować sporo miejsca w schowku.
TW7681 Tefal odkurzacz

Odkurzacz Tefal TW7681 jest bezworkowy i ma duży pojemnik na nieczystości – aż 2,5l, więc nie musisz przerywać odkurzania, aby opróżnić zbiornik. Oszczędny silnik z technologią EffiTech o mocy 750Watt dba o to, aby przy okazji sprzątania rachunki za prąd nie były zbyt wysokie. Głośność na poziomie zaledwie 67dB jest także mocną stroną tego modelu. Zasięg pracy 11m sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się też do dużych mieszkań, bo nie musisz często przełączać wtyczki do innego kontaktu.

Specyfikacja: Tefal TW7681 Silence Force Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

67 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

7 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614003196