Hoover Chorus CH40PAR 011

Kompaktowy odkurzacz Hoover CH40PAR 011 Chorus pozwoli utrzymywać czystość w domu bez nadwyrężania domowego budżetu. To idealne rozwiązanie jeśli szukasz urządzenia do gładkich i twardych powierzchni. Model ten odznacza się nowoczesnym silnikiem o mocy 550W, który zapewnia wysoką moc odkurzania. Jego głośność jest na poziomie 78dB, a zasięg roboczy to 7,5m – całkiem dużo jak na tak małe rozmiary urządzenia. Omawiany model to wersja dla osób oszczędnych, ale ceniących sobie komfort użytkowania.

Hoover CH40PAR 011 Chorus Odkurzacz
Z odkurzaczem Hoover Chorus CH40PAR 011 wyczyścisz każdy rodzaj powierzchni. W komplecie znajdziesz uniwersalną ssawkę All Floors Extra, która może być używana na każdym rodzaju podłóg, specjalną szczotkę do parkietów z filcowymi kółeczkami po bokach oraz szczelinówkę. Ta ostatnia może być używana z zabezpieczeniem z włosia aby nie porysować odkurzanych powierzchni lub bez niego. Wszystkie załączone akcesoria pozwolą jeszcze efektywniej dbać o każdy zakamarek  mieszkania. Zastosowany w odkurzaczu Hoover CH40PAR 011 filtr EPA eliminuje przedostawanie się roztoczy czy drobnoustrojów do powietrza, zapewniając tym samym nie tylko zdrowsze powietrze, ale i przyjemniejszy zapach w Twoim domu. Dodatkową korzyścią jest możliwość czyszczenia filtra pod bieżącą wodą, co gwarantuje Ci oszczędność pieniędzy oraz utrzymanie świetnych efektów odkurzania również dla alergików.
Hoover CH40PAR 011 Chorus filtr

Model ten dba nie tylko o czystość Twoich podłóg, ale i o Twoje pieniądze. Urządzenie wyposażone jest w duży pojemnik, do którego bezpośrednio trafiają odkurzone zanieczyszczenia i śmieci. Brak worków pozwala oszczędnie, komfortowo, ale i ekologicznie użytkować ten sprzęt. Pojemnik łatwo się wyciąga i wkłada, dlatego bez problemu usuniesz śmieci po każdym sprzątaniu. Technologia cyklonowa dba, by moc ssania odznaczała się zawsze tą samą intensywnością. Ponadto dzięki wielkim, gumowym kołom wygodnie się nim manewruje, parkuje czy transportuje przy pomocy specjalnego uchwytu. Co więcej, posiada odpowiednie funkcje, zwiększające wygodę podczas eksploatacji – zwijacz przewodu, technologię cyklonową i teleskopową rurę.

Specyfikacja: Hoover Chorus CH40PAR 011

Marka:

Hoover

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

EPA 11

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

7,5 m

GTIN (EAN):

8016361943827