Raven EO006

Kompaktowy odkurzacz Raven EO006 oferuje Ci moc 800W, dzięki której usuniesz szybko i łatwo usuniesz wszystkie zanieczyszczenia nawet z grubego dywanu. To świetne rozwiązanie, jeśli na sprzęt gospodarstwa domowego nie masz za wiele przestrzeni w swoim domu, a potrzebujesz naprawdę solidnego pomocnika podczas odkurzania. Nie będziesz narzekać również na zasięg roboczy, który zapewni Ci 5 metrowy kabel i rozsuwana, teleskopowa rura. Hałas też nie będzie znaczny, utrzyma się bowiem na poziomie 79dB.

Raven EO006 ssawki
W komplecie znajdziesz trzy funkcjonalne nasadki: szczotkę uniwersalną 2w1 z przełącznikiem, umożliwiającym Ci komfortowe czyszczenie zarówno twardych powierzchni, jak i włochatych dywanów, nasadkę do tapicerki oraz wąską nasadkę szczelinową. Z takim kompletem szybko i perfekcyjnie odświeżysz całe mieszkanie – każdy jego zakamarek jak i kąty przy sufitach, za zasłonami. Raven EO006 jest tak skonstruowany, by jego praca wpływała tylko pozytywnie na jakość powietrza w Twoim domu. Wbudowany filtr HEPA H13 zatrzymuje aż 99,95 % zanieczyszczeń, w tym drobnoustroje, grzyby i niebezpieczne roztocza. Urządzenie więc wchłania zanieczyszczenia podczas pracy i wydmuchuje czyste, przefiltrowane powietrze. Idealne rozwiązanie dla alergików, astmatyków, ale również rodzin z małymi dziećmi. Model ten wygodnie przeniesiesz za pomocą ergonomicznego ale i solidnego uchwytu, a duże koła zapewnią dobre manewrowanie nawet na wąskiej przestrzeni.
Raven EO006 bezworkowy

Działanie tego odkurzacza Raven EO006 opiera się na technologii cyklonowej. To oznacza że zassane powietrze z zanieczyszczeniami zostają wprawione w ruch wirowy i trafiają bezpośrednio do specjalnego, przezroczystego pojemnika. Śmieci opadają na dno, a powietrze jest wydmuchiwane z powrotem do pomieszczenia. Nie musisz się więc obawiać, że nagromadzone śmieci spowolnią później moc ssania. Pojemnik zawsze łatwo wyciągniesz i szybko opróżnisz. Nie przepłacasz więc na wymianie worków. Z Raven EO006 sama zdecydujesz, jaką moc ssania chcesz ustawić. Za pomocą prostego w obsłudze pokrętła szybko zmienisz moc, a przy okazji głośność czy pobór prądu.

Specyfikacja: RAVEN EO006

Marka:

Raven

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

1.55 l

Zasięg pracy:

7 m

GTIN (EAN):

5902837839592