1 099,00 

Electrolux PD82-ALRG Silence

Odkurzacz Electrolux Pure D82 – ALRG Silence jest skuteczny w działaniu, funkcjonalny i cichy. Poziom hałasu nie przekracza 57 dB. Wygodę i komfort użytkowania zapewni Ci praktyczny uchwyt z panelem sterującym. Jest zlokalizowany w rączce, dlatego bez schylania i przerywania pracy dostosujesz parametry mocy. Natomiast 12 metrów zasięgu roboczego pozwoli Ci swobodnie odkurzyć mieszkanie, bez konieczności częstego przełączania kabla. Duże i miękkie koła sprawiają, że urządzenie jest niezwykle zwrotne i nie pozostawia żadnych rys na powierzchniach.

Electrolux Pure D82-ALRG Silence
Z tym modelem poradzisz sobie z każdym, nawet najmniejszym brudem i kurzem. Do dyspozycji masz cztery różne szczotki – uniwersalną 2w1 OneGo Power Clean z przełącznikiem do różnych powierzchni, szczotkę przystosowaną do twardych powierzchni i płaską szczotkę, dzięki której usuniesz kurz spod komody, kanapy czy biurka. Do kompletu dołączona jest funkcjonalna ssawka 3w1 AeroPro – świetna do odkurzania przedmiotów o nieregularnych kształtach. Electrolux Pure D82 – ALRG Silence w pełni dba, by raz pochłonięty kurz nie wydostał się na zewnątrz. Odpowiedzialny jest za to nowoczesny antyalergiczny filtr, który pochłania 99,5 % niekorzystnych dla Twojego zdrowia alergenów. Kurz, pleśń, roztocza – to wszystko zostaje więc szczelnie zamknięte w worku, bez szans na ponowne przedostanie się na zewnątrz. Powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze, a komfort przebywania w pokoju bez alergenów znacznie wyższy. Dzięki praktycznym funkcjom urządzenie jest wygodne w użyciu i proste w obsłudze. Np. funkcja Smart wykrywa rodzaj powierzchni i sama dostosowuje poziom mocy ssania. Jeżeli wolisz sama regulować moc – umożliwi Ci to łatwy w obsłudze i intuitywny panel.
Electrolux Pure D82-ALRG Silence odkurzanie

Odkurzacz Electrolux Pure D82 – ALRG Silence pozwoli Ci na higieniczne i sterylne sprzątanie. Tekstylny 3,5 litrowy worek typu S-bag ma wzmocnione zamknięcie, dzięki czemu zapewnia bezpieczne wyjmowanie i wyrzucanie worka nawet przy całkowitym zapełnieniu. Model ten został wykonany w 55% z materiałów z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości. W modelu tym zastosowano również wygodny uchwyt, dzięki czemu bez problemu przetransportujesz sprzęt po skończonej pracy.

Specyfikacja: Electrolux Pure D82-ALRG Silence

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

500 W

Głośność:

57 dB

Filtr powietrza:

Allergy Plus

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

12 m

GTIN (EAN):

7332543693917