Tefal TW4871 Compact Power XXL

5.3

Expert ScoreCzytaj opinie

789,00 

Tefal Compact power XXL TW4871

Odkurzacz Tefal TW4871 z serii Compact Power charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, przez co łatwo go przechowywać i jest idealny do małych i średnich mieszkań. Opcja XXL dotyczy pojemnika na kurz, który ma 2,5l, a nie 1,5l tak jak wszystkie inne modele z serii Compact Power.  Jego całkowity zasięg pracy to 8.8 m. Moc to 550Watt, a poziom głośności przy zastosowaniu najwyższej intensywności odkurzania to 75db.

Tefal TW4871 odkurzacz bezworkowy
Model TW4871 jest dostosowany do odkurzania różnych powierzchni, zakamarków i przedmiotów,  ponieważ ma w komplecie specjalistyczne szczotki. Mini turboszczotka szybko zbierze sierść z podłogi i kanapy, a szczelinówka dotrze do wszystkich zakamarków. Szczotka SPA 2 w 1 poprzez przeklik można łatwo dostosować do typu podłogi, chyba że do parkietu i paneli zastosuje się parkietówkę. Easy Brush w uchwycie odkurzy podręczne przedmioty. Szczotka do tapicerki wyczyści kanapy i inne tapicerowane meble. Wspomniany cyklonowy sposób filtracji powietrza to pierwszy etap. Kolejny to filtr piankowy, który jest wbudowany nad komorą i nie pozwala na przedostanie się na zewnątrz nawet najdrobniejszych cząsteczek nieczystości. Jest on zmywalny i po przepłukaniu pod bieżącą wodą oraz wyschnięciu może być ponownie założony do odkurzacza. Trzeci poziom to wysokowydajny filtr EPA. Łączny poziom reemisji kurzu to 0,02%, powołując się na badania producenta. Urządzenie jest zwrotne i płynnie przesuwa się po podłogach twardych jak i wyższych dywanach typu shaggy dzięki wbudowanemu kółku 360* oraz dużym kołom bocznym, które dbają o jego stabilność podczas przesuwania. Łatwo go przenieść chwytając za wbudowany uchwyt. Przyłącze węża w odkurzaczu Tefal TW4871 jest obrotowe, dzięki czemu wąż nie roluje się i nie plącze podczas sprzątania mieszkania.
Tefal TW4871 Compact Power XXL

TW4871 jest bezworkowy. Zamiast w worku, śmieci są zatrzymywane w wyprofilowanym pojemniku, gdzie powietrze z zanieczyszczeniami jest wprowadzane w ruch wirowy. Na podstawie siły grawitacji próżni w środku cyklonu wszystkie zanieczyszczenia opadają na dno zbiornika. Pojemność zbiornika to 2,5 l i można go opróżnić w dowolnie wybranym momencie, nawet w trakcie odkurzania. Silnik EffiTech dba o nie za duże zużycie prądu i oszczędności – na rachunkach za energię elektryczną.

Specyfikacja: Tefal TW4871 Compact Power XXL

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

75 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221616000186