299,00 

Raven EO002N

Wytrzymały silnik, który zapewnia moc wejściową na poziomie 600W, gwarantuje fantastyczne rezultaty na każdej odkurzanej powierzchni. Odkurzacz Raven EO002N jest bowiem przystosowany zarówno, by skutecznie odkurzać dywany, jak i powierzchnie twarde. Przy maksymalnej mocy ssania poziom hałasu nie przekracza 78dB, a zasięg roboczy to aż 7,8 metra. Miękkie koła są gwarancją, że przesuwając urządzenie nawet po miękkim parkiecie z drewna naturalnego, nie pozostaną żadne ślady. Odkurzacz Raven EO002N charakteryzuje się korzystną ceną, ale też zastosowaniem przydatnych funkcji.

Raven EO002N ssawki
Jeśli potrzebujesz oczyścić jedynie parkiet albo gres w łazience, to Raven EO002N wyposaży Cię w super dokładną ale zarazem delikatną szczotkę do powierzchni twardych z włosiem. Nie zarysujesz powierzchni i poradzisz sobie z każdym brudem. Potrzebujesz także odkurzyć i dywany? I w takiej sytuacji będziesz mieć dobre wsparcie – uniwersalna szczotka 2w1 zdecydowanie ułatwi  kompleksowe wyczyszczenie dywanów. Ponadto na wyposażeniu znajduje się też szczelinówka, i szczotka do tapicerki. Wbudowany filtr w pełni dba o zdrowe i czyste powietrze w Twoim domu. Powietrze wypuszczane z urządzenia jest nawet w 99,95% oczyszczone ze szkodliwych cząsteczek. Model ten ma zamontowany filtr HEPA, który odznacza się najwyższym poziomem skuteczności w wyłapywaniu wszelkich bakterii, wirusów i alergenów, które mogłyby być niekorzystne dla samopoczucia domowników. Regulacja mocy ssania jest bardzo łatwa i szybka – wystarczy przesunąć suwak na korpusie urządzenia. Przenoszenie też jest bardzo łatwe, dzięki komfortowemu uchwytowi. Możliwość parkowania po zakończonej pracy w pionie jak i w poziomie ułatwia przechowywanie, w dowolnym, nawet bardzo wąskim miejscu.
Raven EO002N workowy

EO002N to model workowy. 4 litrowy worek to jedna z największych pojemności dostępna na rynku. Został tak zaprojektowany, by jego zmiana i wyrzucanie zebranych śmieci było niezwykle łatwym, higienicznym i funkcjonalnym zadaniem. Dzięki temu będziesz cieszyć się nie tylko wysokim poziomem czystości, ale też wprowadzonymi oszczędnościami, że względu na rzadszą wymianę worka na nowy. Gry worek będzie pełen, zapali się czerwona dioda.

Specyfikacja: Raven EO002N

Marka:

Raven

Typ:

Workowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

77 dB

Filtr powietrza:

HEPA H13

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

4 l

Zasięg pracy:

7,5 m

GTIN (EAN):

5902837838649