599,00 

Amica Sharq VM7011

VM7011 to kompaktowe i inteligentne urządzenie. Dzięki zasięgowi roboczemu o długości 8 metrów swobodnie możesz odkurzać większe przestrzenie bez konieczności przełączania kabla. Moc odkurzacza Amica VM7011 to 700 Watt, a poziom hałasu utrzymuje się na standardowym poziomie i przy maksymalnej mocy ssania może wynieść 61dB. Zasięg roboczy jest zaskakująco spory – to aż całe 10m dla swobody ruchów podczas sprzątania mieszkania. Teleskopowa rura jest rozsuwana, a więc łatwo dopasujesz ją do swojego wzrostu.

Amica VM7011 Sharq
Ten model wyposażony jest w bardzo przydatne szczotki i ssawki. Oprócz standardowej ssawki 2w1, radzącej sobie zarówno na dywanach, jak i na parkietach, w komplecie znajdziesz również turbo szczotkę, która wspomoże Cię w walce z sierścią czy włosami na dywanie. Do tego dołączone są nasadki do czyszczenia szczelin, do czyszczenia tapicerki oraz szczotkę do delikatnych parkietów. Amica VM 7011 jest to model w pełni bezpieczny i komfortowy również dla alergików i małych dzieci. Specjalny filtr wylotowy HEPA zatrzymuje większość drobnoustrojów i zanieczyszczeń w środku i wydmuchuje czyste powietrze, zdrowe dla wszystkich domowników. Taki filtr w pełni zadba również o wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów podczas odkurzania. Urządzenie zdecydowanie łatwo się obsługuje, również dzięki przydatnym funkcjom: elektroniczny wyświetlacz zmiany mocy ssania, regulacja mocy ssania również w rączce uchwytu, automatyczny zwijacz kabla czy podręczny uchwyt do przenoszenia sprzętu. Zabezpieczenie przed przegrzaniem, jak miękki start zwiększają Twój komfort pracy. Gumowe, duże koła nie hałasują i nie rysują podłóg. Z takimi funkcjami odkurzanie z pewnością jest proste i przyjemne.
Amica VM7011 Sharq ssawki

Korzystając z odkurzacza Amica VM7011 Sharq musisz pamiętać o zakupie i wymianie worków. Jednakże, jako że pojemność modelu 3011 jest zaskakująco duża bo aż 3,5 litra, nie musisz robić tego zbyt często. Twój portfel na pewno odczuje oszczędności. Dodatkowo, model ten ma wbudowaną sygnalizację o braku worka we wnętrzu urządzenia. Dzięki temu silnik jest zabezpieczony przed dostaniem się zanieczyszczeń do jego wnętrza co mogłoby spowodować trwałe uszkodzenie.

Specyfikacja: Amica VM 7011 Sharq

Marka:

Amica

Typ:

Workowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

61 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

10 m

GTIN (EAN):

5906006904852