1 724,69 

Miele Blizzard CX1 SKCF3

Miele SKCF3 charakteryzuje się mocą 890W, innowacyjną technologią Vortex, ale także nowoczesnym i wyróżniającym designem. Model ten sprawdzi się wyjątkowo dobrze, jeśli zależy Ci na dużej wydajności. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom jak 11 metrowy zasięg roboczy czy komfortowy uchwyt, przystosowany jest do sprzątania większych powierzchni w krótszym czasie. Poziom hałasu nie przekracza 76dB. Rolki Dynamic Drive nie rysują podłóg i zapewniają pełną mobilność i zwrotność sprzętu.

Miele SKCF3 Blizzard CX1

Miele zapewnia praktyczne narzędzia do usuwania brudu i kurzu z każdej powierzchni. Oprócz tradycyjnej ssawki EcoTeq Plus czy przystosowanej do czyszczenia nawet bardzo delikatnych powierzchni szczotki Parquet Twister w komplecie znajdziesz zintegrowane z urządzeniem ssawkę szczelinową i ssawkę do tapicerki. Z Miele odkurzanie będzie, więc nie tylko efektywniejsze, ale i bardziej komfortowe, ponieważ nie tracisz czasu na szukanie odpowiedniej ssawki. Odkurzacz Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine SKCF3 w pełni dba nie tylko o komfort podczas pracy, ale również o czyste powietrze w Twoim domu. Zastosowany filtr Hepa Air Clean Lifetime jest bezlitosny nawet dla drobinek kurzu, roztoczy czy pleśni. Wbudowana funkcja Comfort Clean zapewnia skuteczne samooczyszczenie powietrza. W modelu tym zastosowano jeszcze filtr pyłowy, który wychwytuje drobinki kurzu i oddziela od pozostałych zanieczyszczeń. Takie mechanizmy świetnie sprawdzi się u astmatyków czy alergików. Urządzenie posiada szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym praca z tym modelem jest łatwa, przyjemna i bezpieczna. Skorzystasz między innymi z systemu parkowania dla przerw w odkurzaniu. Jeśli musisz przerwać na chwilę odkurzanie, ssawkę odstawisz wygodnie z boku urządzenia.

Miele SKCF3 Blizzard CX1 odkurzanie

W odkurzaczu Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine SKCF3 zastosowano niezwykle pragmatyczny system opróżniania śmieci. Brak worków ogranicza wydatki do minimum a funkcja click2open sprowadza usuwanie śmieci z pojemnika do jednego prostego kliknięcia i to bez bezpośredniego kontaktu z kurzem. Zabrudzenia wypadają z pojemnika od spodu, dzięki czemu wznoszenie chmury kurzu jest ograniczone do minimum. Całkowita pojemność zbiornika to 2 litry, a dzięki technologii cyklonowej zasysanie jest na najwyższym poziomie mimo pełnego zbiornika.

Specyfikacja: Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine SKCF3

Marka:

Miele

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

890 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

HEPA

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

4002515838815