330,99 

Amica Fen Turbo VM2062

Model odkurzacza Amica VM20 Fen tuRbo powinien znaleźć się w Twoim domu, jeśli szukasz super sprzętu do zadań specjalnych w niezbyt wysokiej cenie. Moc wejściowa to aż 900W, masz więc pewność, że pokonasz wszelkie zabrudzenia nawet z włochatych dywanów. Szybsze i komfortowe odkurzanie zapewni Ci optymalny zasięg roboczy na długość 8 metrów. Głośność maksymalna natomiast to 76 dB. Jest zwrotny i łatwo daje się prowadzić. Dzięki miękkim kółkom jest w pełni bezpieczny dla Twoich podłóg.

VM2062 sprawdzi się nie tylko podczas odkurzania dywanów czy parkietów. Dzięki prostej rączce z opcją regulacji mocy ssania w uchwycie rączki, dostosujesz siłę ssania bez konieczności schylania się. Dzięki teleskopowej rurze bez większego problemu odkurzysz meble i usuniesz brud z wyższych partii. W komplecie znajdziesz także uniwersalną szczotkę 2w1 do podłóg miękkich i twardych, szczotkę do parkietów, szczotkę do tapicerki i szczelinówkę ułatwiające dotarcie do każdego miejsca, gdzie może zagnieździć się kurz. Czynnikiem wyróżniającym ten model spośród innych jest antyalergiczny filtr HEPA H13, który pozwala zatrzymać aż 99,95% wszystkich zanieczyszczeń. Przy tak niskiej cenie urządzenia tak wysoko skuteczny filtr jest rzadkością. Teraz w każdych warunkach mieszkanie staje się przestrzenią, w której można swobodnie oddychać i relaksować się, bez kichania, smarkania i innych objawów alergii. Odkurzacz Amica VM2062 Fen Turbo zaprojektowano tak, by sprawdzał się w każdych warunkach.

Amica VM2062 Fen Turbo szczotki

Klasyczny worek  daje wysoką skuteczność wyłapywania i zatrzymywania zanieczyszczeń, w tym cząsteczek kurzu, alergenów i wirusów, zostawiając Twoje mieszkanie zawsze w znakomitych warunkach mieszkaniowych. Worek ma sporą pojemność – 3 litry, a o konieczności jego wymiany na nowy powiadomi Cię czerwony wskaźnik na pokrywie urządzenia. Nie musisz więc zaglądać do wnętrza VM2062, narażając się na kontakt z kurzem i zebranymi śmieciami.

Specyfikacja: Amica VM2062 Fen Turbo

Marka:

Amica

Typ:

Workowy

Moc silnika:

900 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

3 l

Zasięg pracy:

8 m

GTIN (EAN):

5906006902032