Tefal Compact Power Cyclonic TW3786

Odkurzacz Tefal TW3786 ma małe, kompaktowe wymiary. Aby to osiągnąć, pojemność zbiornika na kurz i nieczystości także musiała być zmniejszona i wynosi zaledwie 1,5l.  Mimo małej pojemności, w dalszym ciągu idealnie sprawdzi się w codziennych porządkach w małych i średnich mieszkaniach dzięki zasięgowi pracy do 8,8 m, z czego sam kabel ma 6,2 metra. Dzięki dołączonym ssawkom pomoże przy czyszczeniu tak samo  podłóg, jak i mebli w naszym mieszkaniu.

Tefal TW3786 compact power 3a
TW3786 to najbogatsza wersja wyposażenia odkurzaczy z serii Compact Power Cyclonic. Klasyczny, wygodny uchwyt z wbudowaną szczotką Easy Brush umożliwia szybkie i łatwe odkurzenie podręcznych, nieregularnych przedmiotów, takich jak lampa albo ksiażki na półce. Ma dodatkową ssawkę do tapicerki oraz turboszczotkę, która to jest absolutnie niezastąpiona do sierści. Ssawka SPA przez przeklik może być dostosowana do dwóch rodzajów podłóg. Odkurzacz Tefal TW3786 ma wbudowane dwa systemy filtracji zasysanego powietrza. Jest to filtr piankowy znajdujący się bezpośrednio w pokrywie pojemnika na nieczystości, który może być płukany pod wodą oraz wysokowydajny filtr powietrza EPA, który jak podaje producent, zatrzymuje zanieczyszczenia na poziomie aż do 99,98%. Dzięki temu będziesz oddychać czystszym powietrzem, a zebrany kurz i alergeny nie zostaną wydalone z powrotem na teren mieszkania. Urządzenie stworzono z myślą o osobach potrzebujących skutecznego i łatwego w obsłudze modelu. Poziom głośności TW3786 to 79 dB.To więcej niż w bardziej zaawansowanych modelach, ale na szybkie odkurzanie małego mieszkania nie jest zbyt uciążliwe. Urządzenie posiada tylko jedną pozycję parkowania. Trzy koła umożliwiają płynne ale i stabilne przesuwanie odkurzacza bezworkowego podczas użytkowania. Przepływ powietrza to 25 dm3/s.
Odkurzacz Tefal TW3786 Compact Power Cyclonic

Model TW3786 jest bezworkowy, czyli ma system cyklonowy, który charakteryzuje się łatwością obsługi i pielęgnowania. Szybki i proste opróżnianie pojemnika na kurz bez ryzyka rozsypania nieczystości gwarantuje system Clean Express. W praktyce oznacza to że wystarczą tylko 4 ruchy, aby wyrzuci kurz z pojemnika do kosza na śmieci, bez bezpośredniego kontaktu z zanieczyszczeniami. Silnik w technologii EffiTech pobiera mało prądu, średnio rocznie jest ro 28 kWh.

Specyfikacja: Tefal TW3786 Compact Power Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

1,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614002083