Tefal TW7244 Xtrem Power Cyclonic

6.3

Expert ScoreCzytaj opinie

597,00 

Tefal Xtrem Power Cyclonic TW7244

Wygodny uchwyt Ergo Comfort daje możliwość regulacji siły ssania odkurzacza Tefal TW7681 kciukiem, bez potrzeby schylania się do panelu urządzenia. Wbudowana szczotka Easy Brush która wyłania się po zdjęciu rury teleskopowej, pozwala na szybkie i wygodnie odkurzanie podręcznych oraz niestandardowych powierzchni, takich jak lampa czy boki kanapy. Dzięki temu odkurzacz Tefal TW7244 X-Trem Power™ Cyclonic daje możliwość odkurzania w każdych warunkach.

tw7244 odkurzacz tefal

Nowoczesna szczotka Power Air 2w1 dzięki przełącznikowi doskonale dostosowuje swoje właściwości do każdej podłogi – zarówno i twardej, jak i miękkiej. Wystarczy jeden przeklik nogą, aby wysunęło się włosie pomagające zebrać kurz i ochronić podłogi twarde przed zarysowaniem. W pakiecie poza szczotką Power Air i wbudowaną w uchwyt Easy Brush, jest także wąska szczelinówka, turboszczotka do usuwania sierści i zestaw funkcjonalnych końcówek do odkurzania wnętrza samochodów. Odkurzacz Tefal TW7244 zawiera dwa filtry, które bardzo dokładnie oddzielają czyste powietrze od zebranego kurzu. Filtr piankowy może być w każdym momencie przepłukany pod wodą i po wyschnięciu użyty ponownie. Filtr EPA (Efficiency Particulate Air) zatrzymuje większość drobnych zanieczyszczeń, w tym także komórki grzybów, pierwotniaków, bakterii oraz wirusów. Dzięki nim powietrze wydmuchiwane z odkurzacza jest oczyszczone aż do 99,98%. Ważnym atrybutem przemawiającym na korzyść tego modelu jest pakiet akcesoriów Car Pro z ssawkami zaprojektowanymi z myślą o łatwiejszym sprzątaniu w samochodzie, uwzględniając wszystkie szczeliny i trudno dostępne miejsca. Ważnym aspektem jest też turboszczotka, która jest absolutnie niezbędna dla wszystkich posiadaczy zwierząt mających sierść. Przyciski na panelu można przełączać stopą, nie musisz się więc schylać. Urządzenie ma jednakże raczej spore gabaryty, musisz więc zapewnić dla niego dosyć dużo miejsca w szafie.

Tefal TW7244

Odkurzacz Tefal TW7244 jest bezworkowy i posiada duży pojemnik na kurz i śmieci – 2,5l. Ma wbudowany system Clean Express który umożliwia opróżnienie zawartości zbiornika w kilku krokach. Wystarczy kciukiem nacisnąć na pokrywę aby się otworzyła i całą zawartość pojemnika przesypać do śmietnika. Moc silnika 550 Watt, nowa technologia EffiTech oszczędzajaca energię i dobry całkowity zasięg pracy – 8.8m, to wyróżniki tego modelu. Poziom głośności emitowany przez urządzenie to 72dB.

Specyfikacja: Tefal TW7244 Xtrem Power Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

72 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

9 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614004650