Hoover RC69PET 011 Reactiv

5.6

Expert ScoreCzytaj opinie

898,00 

Hoover Reactiv RC69PET 011

Odkurzacz Hoover RC69PET 011 to sprzęt, z którym efektywnie możesz pracować bez względu na porę dnia. Cicha na 69dB praca zapewni Ci rewelacyjne efekty i pozwoli odkurzać nawet kiedy już dzieci śpią. Moc wejściowa jest na poziomie 550W, a zasięg roboczy to 9 metrów. Sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze dzięki ergonomicznemu uchwytowi, który integruje dodatkowe akcesoria i pozwala z nich korzystać za każdym razem w wygodny sposób. Hoover RC69PET 011 oprócz cichej pracy i wysokiej skuteczności działania zapewni Ci również praktyczne funkcje – regulację mocy ssania, duże i stabilne koła i wygodny uchwyt do przenoszenia.

Hoover RC69PET 011 Reactiv

Bogaty pakiet akcesoriów przyda się do gruntownych porządków. Z praktycznymi szczotkami i ssawkami odkurzysz z powodzeniem nawet regały z książkami, zasłony czy bardzo wąskie przestrzenie. Do dyspozycji masz innowacyjną szczotkę All Floors Supreme, z którą osiągniesz fantastyczne efekty i na dywanach i na podłogach twardych. Jeśli w domu masz zwierzęta, docenisz też szczotkę mini turbo, która jest bezlitosna dla sierści, wplątanej nawet w gęstym dywanie. Z modelem RC69PET możesz być spokojny o zdrowe i czyste powietrze w Twoim domu. O bardzo dobrą jakość powietrza w Twoim domu dbać będzie zmywalny filtr EPA. To dzięki niemu najdrobniejsze cząstki kurzu są zatrzymane w pojemniku na nieczystości i nie wydostaną się z niego z wydmuchiwanym powietrzem. Uwalniane jest jedynie oczyszczone powietrze. Model ten wg producenta zużywa też do 60% mniej prądu, w porównaniu do innych modeli Hoover.

Hoover RC69PET 011 pojemnik

Hoover ogranicza Twoją pracę do minimum, również jeśli chodzi o system opróżniania śmieci. Nie musisz kupować ani wymieniać worków. To model bezworkowy, z plastikowym, dużym 2 – litrowym pojemnikiem. Szybko wypróżnisz pojemnik na śmieci i łatwo go zamontujesz z powrotem. W odkurzaczu Hoover RC69PET 011 zastosowano technologię cyklonu, dzięki czemu ten model funkcjonuje na najwyższych obrotach, nawet przy pełnym zbiorniku.

Specyfikacja: Hoover RC69PET 011 Reactiv

Marka:

Hoover

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

69 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

9 m

GTIN (EAN):

8016361968455