Tefal TW3753 Compact Power Cyclonic

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Compact Power Cyclonic TW3753

Odkurzacz Tefal TW3753 to kolejny kompaktowy model z serii Compact Power™ Cyclonic wyróżniający się niewielkimi rozmiarami, który doskonale sprawdzi się w małych mieszkaniach z podłogami twardymi, jak parkiet czy panele. Jest mniejszy niż wyższe modele, przez co łatwo go przechowywać. Zbiornik na nieczystości ma  zaledwie 1,5l, ale to wystarczy aby komfortowo odkurzyć niewielkie mieszkanie.

Odkurzacz TW3753 Compact Power Cyclonic
Klasyczny, komfortowy uchwyt z wbudowanym panelem sterującym i szczotką Easy Brush pozwala na łatwą obsługę i odkurzenie podręcznych, nieregularnych kształtów, jak listwy przypodłogowe. Ssawki ujęte w komplecie są dostosowane bardziej do podłóg twardych. Szczotka SPA, która przez przeklik może być stosowana w dwóch pozycjach, wspomoże płynnie posprzątać całe mieszkanie.  W zestawie jest też parkietówka, a do zakamarków można wykorzystać także dołączoną szczelinówkę. Odkurzacz TW3753 podobnie jak wszystkie odkurzacze Tefal z serii Compact Power Cyclonic ma dwa systemy filtracji wciąganego powietrza. Pierwszy z nich to filtr piankowy nad pojemnikiem z nieczystościami, który możesz w dowolnym  momencie przepłukać pod wodą. Drugi to filtr powietrza EPA który zatrzymuje zanieczyszczenia na poziomie aż do 99,98%. Dzięki takiemu połączeniu możesz cieszyć się dokładnym zatrzymywaniem nieczystości i czystym wydmuchiwanym powietrzem. Przyciski odkurzacza TW3753 do włączenia go lub zwinięcia kabla można z łatwością dotykać stopą, nie trzeba więc się schylać. Poziom emitowanej głośności to 79 dB. Jest to więcej niż w wyższych modelach, jednak na krótkie odkurzanie małego mieszkania nie jest wcale zbyt uciążliwe. Trzy kółka – jedno obrotowe i dwa po bokach dają stabilne i wygodne prowadzenie podczas użytkowania. Wygodny uchwyt umożliwia komfortowe przenoszenie między pokojami i przygotowanie odkurzacza do pracy,
Odkurzacz Tefal TW3753 bezworkowy

Odkurzacz TW3753 ma moc 750Watt, a zastosowana technologia EffiTech dba o wysoką efektywnością silnika z równocześnie niskim  poziomem poboru energii elektrycznej – a średnio rocznie wynosi ona 28 kWh. Tryb działania cyklonowy, czyli bez worka, umożliwia opróżnianie zbiornika w dowolnym momencie, a nie tylko gdy będzie zapełniony w pełni. Zasięg roboczy o długości 8.8 m sprawdza się bardzo dobrze w małej i średniej wielkości mieszkaniach.

Specyfikacja: Tefal TW3753 Compact Power Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

1,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614001581