389,00 

Tefal Power XXL TW3153

Odkurzacz Tefal TW3153 z serii Power XXL to niepozorne ale skuteczne urządzenie. W uchwycie posiada wbudowaną na stałe szczotkę Easy Brush, którą można użyć w dowolnym momencie, po zdjęciu rury teleskopowej. Jego zasięg roboczy to 11 metrów, a więc jest perfekcyjny do średnich i dużych mieszkań. Moc to 750Watt, a poziom głośności przy zastosowaniu najwyższej intensywności odkurzania to 70dB i jest jednym z najtańszych modeli w tym segmencie odkurzaczy.

Tefal TW3153 odkurzacz workowy
Model TW3153 nie posiada wielu zróżnicowanych szczotek, ale i tak będzie bardzo pomocny przy porządkach domowych. Wspomniana Easy Brush jest bardzo praktyczna, można jej użyć do odkurzenia podręcznych miejsc w których nie jest potrzebna rura przedłużająca zasięg odkurzacza TW3153. Ssawka SPA 2w1 przez przeklik może być dostosowana do dwóch rodzajów podłóg – twardych i miękkich. Parkietówka będzie najlepsza do podłóg twardych, które chcesz odkurzyć bez ryzyka zarysowania, jak np. parkiet. Szczelinówka XL jest elastyczna i dotrze do wszystkich trudnodostępnych miejsc. Wspomniane worki oprócz funkcji przetrzymywania zebranych nieczystości są już pierwszym filtrem oczyszczającym powietrze też z najmniejszych szkodliwych drobinek. Ich specjalna budowa zapewnia wysoką skuteczność, przez co niewiele z nich przedostaje się na drugi filtr – EPA. Dzięki temu filtr EPA nie musi być wymieniany przez cały okres żywotności odkurzacza. Osiągnięty poziom reemisji kurzu według badań producenta to 0,02%.
Tefal TW3153 odkurzacz

TW3153 jest workowy. Worki dedykowane do stosowania w tym modelu są tekstylne, z serii Hygiene+. Są solidne, wytrzymałe i komfortowe w użyciu – posiadają wbudowaną klapkę którą zamkniesz ich wlot podczas ich wyjmowania. Dzięki temu nic się nie rozsypie i zachowasz wysoki poziom higieny. Pojemność worka to 4,5 l. O poziomie jego zapełnienia informuje dedykowany wskaźnik. Silnik EffiTech dba niski pobór prądu, a co za tym idzie oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Specyfikacja: Tefal TW3153 Power XXL

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

70 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614007330