Tefal Xtrem Power TW6886

Odkurzacz Tefal TW6886 to inteligentny model, który może być sterowany za pomocą przycisków w uchwycie EasyGrip. Zaopatrzono w długi przewód elektryczny dzięki czemu przy jego stosowaniu nie trzeba korzystać z dodatkowych przedłużaczy – jego całkowity zasięg pracy wynosi 11 m. Umiarkowany poziom hałasu o maksymalnym natężeniu na poziomie 75 dB nie jest uciążliwy dla domowników ani sąsiadów. Odkurzacz ma moc 750 W.

Tefal TW6886 Odkurzacz workowy

Model TW6886 posiada kilka specjalistycznych szczotek skutecznie usuwających brud z odkurzanych powierzchni. Mini turboszczotka umożliwia szybkie rozprawienie się z problemem zalegającej na podłodze i dywanie sierści, a szczelinówka efektywnie czyści różne zakamarki. Szczotka Deep Clean Head dostosowuje się do rodzaju odkurzanych powierzchni, a jej  działanie na parkiecie uzupełni parkietówka. Easy Brush w uchwycie odkurzy podręczne, nieregularne przedmioty. Ssawka do tapicerki czyści zaś kanapy, krzesła i inne tapicerowane meble. Odkurzacz Tefal TW6886 posiada kilka poziomów filtracji powietrza. Pierwszy z nich to sam worek tekstylny. Jest on tak skuteczny w wychwytywaniu i zatrzymywaniu nawet najmniejszych drobinek zanieczyszczeń, że niewiele z nich przedostaje się na drugi poziom filtracji, czyli filtr powietrza EPA. Łączny poziom reemisji kurzu wynosi 0,01%, a EPA nie musi być wymieniany przez wiele lat użytkowania odkurzacza. Trzeci poziom filtracji dotyczy ochrony silnika, który jest zabezpieczony dodatkowym filtrem piankowym. Odkurzacz Tefal TW6886 Xtrem Power łatwo i płynnie przesuwa się po podłogach twardych jak i dywanach dzięki czterem kółkom które obracają się o 360 stopni. Komfortowe przenoszenie odkurzacza możliwe dzięki solidnemu, wygodnemu uchwytowi. Sprzęt można postawić w pionie lub poziomie, przez co zmieści się w każdej szafce, nawet dość niskiej. Łatwe w obsłudze pokrętło umożliwia płynną regulację intensywności zasysania nieczystości.

Tefal TW6886 Odkurzacz

TW6886 to model workowy. Worki przeznaczone do jego użytkowania Hygiene + Antiodour, których pojemność to 4,5 l, a więc znaczna. Nawet przy dużym mieszkaniu zapełniają się powoli, nie musisz więc często ich wymieniać na nowe. Odkurzacz  ma funkcję monitorowania poziomu wypełnienia worka poprzez dedykowany wskaźnik. Jest on też zabezpieczony przed nieumyślnym odkurzaniem bez worka, które mogłoby doprowadzić do poważnego uszkodzenia sprzętu.

Specyfikacja: Tefal TW6886 Xtrem Power

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

75 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614001635