449,00 

Hoover TXL10HM0 Telios Extra

Twój aktualny odkurzacz jest mocno wyeksploatowany i przymierzasz się do zakupu nowego modelu? Poznaj Telios Extra Lite, całkiem ciche i wydajne urządzenie workowe, które zapewnia świetne rezultaty sprzątania na wszystkich rodzajach podłóg. Jego moc to 700 Watt, a maksymalna głośność to 69dB. Oferowany zakres roboczy to prawie 9 metrów. Model ten ma także kompaktowe wymiary, przez co łatwo go przechowywać w małych pomieszczeniach i niewielkich szafkach.

hoover-telios-extra-txl10hm0 odkurzacz

W zestawie z odkurzaczem Hoover Telios Extra TXL10HM0 znajduje się 5 funkcjonalnych ssawek. Pierwsza to uniwersalna szczotka 2w1, która nadaje się do większości podłóg dzięki możliwości szybkiego przełączania włosia. Parkietówka perfekcyjnie zadba o miękkie podłogi, z litego drewna, więc nie zobaczysz na nich żadnych rys, nawet po wielu latach eksploatowania. Szczelinówka zadba o porządek w niewielkich i trudno dostępnych przestrzeniach, a szczotka z włosiem pomoże zebrać sierść i kłaczki z tapicerki.

hoover-telios-extra-txl10hm0 odkurzacz 2

Model ten niewielki, ale na szczęście nie jest to osiągnięte kosztem rozmiarów worka. Tutaj masz do dyspozycji pojemność aż 3,5 litra, co wystarczy na wiele sesji odkurzania, nawet sporego mieszkania. Filtr powietrza to system EPA – funkcjonalny i skuteczny. Wyprofilowana rączka sprawia, że przenoszenie urządzenia jest łatwe i wygodne. Gumowe kółka nie rysują podłóg i zapewniają cisze przesuwanie sprzętu. Teleskopową rurę możesz dostosować do swojego wzrostu.

Specyfikacja: Hoover Telios Extra TXL10HM0

Marka:

Hoover

Typ:

Workowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

69 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

9 m

GTIN (EAN):

8059019049441