Electrolux Pure D9 PD91-4MG

Odkurzacz Electrolux PD91 – 4 MG pozwoli Ci zachować idealną czystość w Twoim domu przy minimalnym nakładzie pracy. Moc 550W jest wystarczająca do zapewnienie silnego zasysania nieczystości. Cicha praca urządzenia nie przekraczająca 69 dB, ułatwi wykonywanie obowiązków również wieczorem czy wczesnym rankiem. Model ten posiada zwinne kółka i dwa filtry, czuwające nad czystym i zdrowym powietrzem w Twoim domu. Dzięki uszczelnionemu i innowacyjnemu systemowi filtracji, urządzenie pochłania do 99,9% mikropyłów – wszystkie szkodliwe dla ludzkiego organizmu cząstki.

ELECTROLUX PD91-4MG odkurzanie
Bogate wyposażenie odkurzacza Electrolux PD91-4MG zapewni Ci dogodne warunki do sprzątania wszystkich powierzchni w Twoim domu. Model ten posiada inteligentną ssawkę Flow – Motion, która poradzi sobie z zanieczyszczeniem zarówno na parkiecie, jak i na dywanie. Dzięki specjalnym łożyskom kulkowym ssawka ta  jest niezwykle zwinna i w pełni bezpieczna dla Twoich mebli. Przydatną podczas sprzątania ssawkę 3w1 będziesz mieć natomiast zawsze pod ręką dzięki wbudowanemu schowkowi. Odkurzacz Electrolux PD 91 – 4MG posiada szereg przydatnych funkcji, usprawniających codzienne sprzątanie. Do dyspozycji masz aż trzy pozycje parkowania, dzięki czemu odkurzacz schowasz w dowolnym miejscu. Wygodny w obsłudze panel pozwoli Ci szybko i prosto wybrać właściwą moc ssania, a kółka XL EasyRoll ułatwią przemieszczanie się z odkurzaczem nawet w wąskich pomieszczeniach i na delikatnych podłogach, takich jak parkiet naturalny. Na zewnątrz wydmuchiwane jest czyste i przefiltrowane powietrze. Zastosowany w tym modelu filtr Hygiene 12 jest dobrym rozwiązaniem szczególnie dla alergików. System PureFlow zapewnia wysoką  skuteczność odkurzania, zwiększając jednocześnie efektywność energetyczną.
ELECTROLUX PD91-4MG Pure D9

Model ten posiada pojemny worek na zanieczyszczenia – aż 5 litrów. Nawet przy częstszym eksploatowaniu odkurzacza, rzadziej sięgniesz po nowy worek. S–bag to seria worków, które zapewnią Ci komfort nie tylko podczas odkurzania, ale również podczas opróżniania śmieci. Worki są trwałe i umożliwiają dobrą jakość odkurzania i wysoką moc ssania nawet przy większym zapełnieniu. Wymiana worka za pomocą innowacyjnego uchwytu CleanLift jest bardzo łatwa i higieniczna.

Specyfikacja: Electrolux PD91-4MG Pure D9

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

69 dB

Filtr powietrza:

Hygiene 12

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

5 l

Zasięg pracy:

12 m

GTIN (EAN):

7332543579198