681,00 

Odkurzacz Electrolux New Ultra Silencer EUSC62-DB

Odkurzacz Electrolux EUSC62-DB został zaprojektowany tak, by oprócz skutecznego działania gwarantować też komfort użycia dla Ciebie i Twoich domowników. Urządzenie zapewnia wysoką wydajność pracy bez niepotrzebnego hałasu. Rozwiązaniem jest technologia Silent Air Technology™, która optymalizuje przepływ powietrza tak, aby obniżyć wytwarzany hasał – max 68 dB. Mocny silnik 600 W, długi kabel i zasięg roboczy 12 metrów dodatkowo ułatwią odkurzanie każdej powierzchni. Model ten posiada wiele udogodnień, dzięki którym odkurzanie będzie jeszcze prostsze.

Electrolux New Ultra Silencer EUSC62 odkuracz workowy
Model EUSC62-DB wyposażony został w bardzo pragmatyczne akcesoria, dzięki czemu zapewnia świetne warunki do pracy. Dwie szczotki, które sprawdzą się i na parkietach i na dywanach oraz wielofunkcyjna ssawka DustPro z wygodnym uchwytem pozwoli w pełni zapanować nad bałaganem w Twoim mieszkaniu. Ssawka posiada trzy różne zakończenia, dzięki czemu dotrzesz do trudno dostępnych miejsc ale  odkurzysz delikatniejsze powierzchnie – kanapę skórzaną czy zamszową tapicerkę. Zmywalny filtr Hygienne 12 sprawia, że EUSC62-DB sprawdzi się również w domu alergików czy astmatyków. Filtr blokuje przedostawanie się nie tylko standardowych zanieczyszczeń, kurzu czy innych szkodliwych cząsteczek ale również najdrobniejszych  wirusów i alergenów wywołujących objawy alergii. Filtr aż w 99,95% oczyszcza wyrzucane powietrze, więc skutecznie zadba o czyste powietrze w Twoim domu, a przez to o Twoje zdrowie. Model EUSC62-DB posiada wiele udogodnień, dzięki którym odkurzanie będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Łatwo dopasujesz moc ssania do wykonywanych czynności oszczędzając prąd i obniżając poziom generowanego hałasu. Docenisz również innowacyjny system Motion Control oraz duże, miękkie koła, zapewniające rewelacyjną zwrotność sprzętu, również w mniejszych pomieszczeniach i pomiędzy meblami.
Electrolux New Ultra Silencer EUSC62 odkuracz

W odkurzaczu Electrolux EUSC62-DB zassane śmieci gromadzone są w wytrzymałym i syntetycznym worku typu s-Bag. Worki o pojemności 3,5 litra są solidnie wykonane i nawet przy wysokim zapełnieniu nie ulegają zniszczeniu czy rozerwaniu, tak jak to się często zdarza przy workach papierowych. Ich wymiana jest łatwa i higieniczna, a o momencie w którym należy to zrobić poinformuje Cię mechaniczny wskaźnik na korpusie odkurzacza.

Specyfikacja: Electrolux EUSC62-DB New Ultra Silencer

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

600 W

Głośność:

68 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

12 m