Electrolux Ultra Silencer EUS89TM

Odkurzacz Electrolux EUS89TM pozwala na sterowanie odkurzaczem z uchwytu trzymanego podczas odkurzania. Zostały w nim zainstalowane podręczne przyciski do zdalnego włączeni i wyłączenia odkurzacza oraz sterowania regulacją mocy, dzięki czemu nie musisz się schylać aby dostosować siłę ssania do podłogi. Cyfrowy wyświetlacz  wskaże czy konieczna jest wymiana worka i filtra. Dostarczy on także informacji na temat funkcji elektronicznego alarmu.

Odkurzacz Electrolux US89tm
Odkurzacz zawiera w komplecie ssawkę Silent Zen™ dodatkowo wyciszającą odgłosy odkurzania. Z kolei ssawka FlowMotion™ Parketto Pro pozwala na niezwykle szybkie uporanie się z odkurzaniem parkietów, płytek i wszelakich podłóg twardych, które zawierają nawet dużą ilością szczelin, wgłębień i rowków na złączeniach. Ssawka AeroPro 3w1 umożliwia odkurzanie trudno dostępnych miejsc, takich jak narożniki czy wąskie przestrzenie między meblami. Dzięki unikalnej konstrukcji silnika i filtrów według technologii Silent Air Technology™ ruch powietrza jest odpowiednio zoptymalizowany, a to zapewnia cichą pracę odkurzacza. Poziomu emisji hałasu jest zredukowany do zaledwie 58dB. Szkodliwy hałas zamienia się na jednostajny szmer, tyle co rozmowa szeptem, a Twoje dzieci mogą spać spokojnie. System Motion Control™ pozwala na łatwe poruszanie się między pokojami, gwarantując płynne i dynamiczne prowadzenie. Dodatkowo, dwa uchwyty umożliwiają wygodne przenoszenie odkurzacza. Duże, miękkie koła pozwalają na komfortowe manewrowanie nawet na progach drzwi i nie rysują delikatnych podłóg, np. parkietu. Odkurzacz Electrolux EUS89TM ma zasięg pracy 12 m pozwala na komfortowe odkurzanie bez konieczności częstego przełączania. Moc silnika 650 Watt dba o niski pobór prądu.
Electrolux EUS89TM Ultra Silencer

Odkurzacz Electrolux EUS89TM działa na syntetycznych workach s-Bag, które zapewniają skuteczne zatrzymywanie zanieczyszczeń i filtrację wypuszczanego powietrza. Ich pojemność to 3,5l. Są o wiele bardziej wytrzymałe od zwykłych, papierowych worków. Filtr powietrza zastosowany w urządzeniu to antyalergiczny filtr Allergy Plus, który w 99,95% zatrzymuje kurz, wszystkie pyłki, zarodniki pleśni, odchody roztoczy, a nawet bakterie i wirusy, zapewniając czyste powietrze w domu.

Specyfikacja: Electrolux EUS89TM Ultra Silencer

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

650 W

Głośność:

58 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

12 m

GTIN (EAN):

7332543567447