Tefal Xtrem Power Cyclonic TW6951

Wielką zaletą odkurzacza Tefal TW6951 jest uchwyt Ergo Comfort, który ma wbudowaną podręczną regulację siły ssania odkurzacza. Dzięki temu możesz bezpośrednio sterować intensywnością zasysania nieczystości jednym palcem, bez schylania się do panelu. Dodatkowym atrybutem jest szczotka Easy Brush, na stałe wbudowana w końcówkę uchwytu. Jest gotowa do użycia od razu po zdjęciu rury, do odkurzania podręcznych przedmiotów, jak np. abażur od lampy.

TW6951 Tefal
Wysoka efektywność odkurzania zarówno na puszystych dywanach jak i na płytkach czy parkietach zapewniona jest dzięki unikatowej 2-pozycyjnej końcówce Deep Clean Head. W pakiecie jest także ssawka do tapicerki, szeroka parkietówka i szczelinówka do wąskich, trudno dostępnych miejsc. Obrotowe przyłącze węża zapobiega jego skręcaniu się podczas pracy i przesuwania odkurzacza. Model Tefal TW6951 zawiera filtr powietrza EPA który wyłapuje większość drobnych cząsteczek kurzu, bakterii i wirusów, zapewniając wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza. Zatrzymuje nawet niewidzialne zanieczyszczenia takie jak roztocza czy alergeny. Dzięki niemu przefiltrowane powietrze które jest wydmuchiwane na zewnątrz z odkurzacza jest oczyszczone aż do 99,98%. Dodatkowy filtr piankowy jest zmywalny, czyli może być w każdej chwili przepłukany i gdy wyschnie ponownie zamontowany w odkurzaczu. Estetyczny design cieszy oko, a niewielka waga i ergonomiczny kształt ułatwiają przenoszenie. Teleskopowa rura jest regulowana na długości, więc łatwo można dopasować jej wymiary do swojego wzrostu. Dzięki wyprostowanej postawie i pracy tylko jedną ręką nie poczujesz zmęczenia nawet po długim odkurzaniu. Nożny włącznik ON/OFF i automatyczne zwijanie przewodu także ułatwiają użytkowanie. Silnik nowej generacji EffiTech wspomaga oszczędność energii.
TW6951 Tefal

Odkurzacz TW6951 Tefal jest bezworkowy i posiada przezroczysty zbiornik na kurz o pojemności 2,5l. System Clean Express pozwala na swobodne i higieniczne opróżnienie zawartości pojemnika w raptem 4 krokach. Odkurzacz ma także 3-kołowy system jezdny: 1 małe kółko 360* oraz dwa duże, stabilne koła, dzięki czemu jest łatwy w prowadzeniu. Spory zasięg pracy (8.8 m) zapewnia swobodę i komfort użycia w małych i średnich mieszkaniach.

Specyfikacja: Tefal TW6951 Xtrem Power Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

75 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614001598