834,00 

Electrolux Pure Silence PD82-4MG

Workowy odkurzacz Electrolux D82-4MG Silence to innowacja w każdym calu. Z tym odkurzaczem  możesz pracować, nawet kiedy Twoje dziecko śpi. Wykorzystując opcję minimum poziom hałasu będzie bardzo niski – 57 dB. Moc 500 Wat ułatwi sprzątanie dosłownie każdej powierzchni. Poradzisz sobie z pajęczynami, kurzem na fotelu ale również z włochatym, grubym dywanem. Jeśli do tego dodasz aż 12 metrów zasięgu działania, to masz naprawdę fantastycznego pomocnika podczas wykonywania codziennych porządków.

Electrolux Pure D82-4MG odkurzacz
Model D82-4MG zapewni Ci praktyczne końcówki do pracy. W zestawie znajdziesz aż trzy szczotki – ssawkę OneGo Power Clean przeznaczoną do usuwania brudu z różnych powierzchni, szczotkę do parkietów i szczotkę 3w1. Ta ostatnia pozwoli Ci wygodnie odkurzać w trudno dostępnych miejscach, np. pod narożnikiem, biurkiem czy komodą. Dzięki takiemu zestawowi szybko i efektywnie doprowadzisz do idealnego ładu zarówno mniejsze, jak i większe mieszkanie. Electrolux dba o komfort podczas odkurzania również u alergików. Dzięki zaopatrzeniu urządzenia w wysokiej jakości zmywalny filtr który skutecznie wyłapuje kurz, roztocza, pyłki i alergeny. Wydmuchiwane powietrze jest czyste i bez szkodliwych cząsteczek. Zmywalny i wylotowy filtr EPA Hygiene 12 dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie mieszkają osoby uczulone na roztocza, kurz lub inne pyłki. Producent zadbał także o Twoją pełną wygodę podczas pracy. Moc odkurzacza Electrolux D82-4MG możesz wyregulować również za pomocą przycisków umieszczonych na rączce, wysuwany uchwyt ułatwi przenoszenie odkurzacza.
Electrolux Pure D82-4MG workowy

Wszelkie zebrane przez odkurzacz zanieczyszczenia zatrzymywane są w pojemnym 3,5 litrowym worku. Zastosowanie syntetycznego materiału zapewnia lepszą trwałość i szczelne przechwycenie wszelkich drobinek kurzu. Worki syntetyczne odznaczają się również większą trwałością, nie musisz się więc martwić, że podczas wymiany mógłby pęknąć, a przez to rozsypać śmieci w przedpokoju czy salonie. Duże koła pokryte gumą zapewnią zwrotność i uchronią podłogi przed zarysowaniem. Opływowe kształty ułatwiają przesuwanie odkurzacza po podłodze.

Specyfikacja: Electrolux Pure D82-4MG Silence

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

500 W

Głośność:

57 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

12 m

GTIN (EAN):

7332543693863