Tefal TW6984 Xtrem Power Cyclonic

5.3

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Xtrem Power Cyclonic TW6984

Odkurzacz Tefal TW6984 łączy skuteczność i komfort odkurzania. Innowacyjny uchwyt węża Ergo Comfort dzięki dodanym mechanizmom sterowania urządzeniem znacznie ułatwia cały proces odkurzania. Suwak do regulacji siły ssania możesz łatwo regulować jednym palcem, co jest łatwiejsze niż schylanie się do panelu odkurzacza. Tak samo wbudowana na stałe szczotka Easy Brush – pomaga dokładnie zebrać nieczystości po zdjęciu rury teleskopowej, bez konieczności zakładania nowej końcówki.

odkurzacz Tefal TW6984 xtrem
Odkurzacz Tefal TW6984 X-Trem Power™ Cyclonic skutecznie odkurza podłogi twarde – takie jak parkiet, oraz miękkie – jak wykładziny czy dywany z długim włosiem. Nowoczesna, 2-pozycyjna szczotka Deep Clean Head umożliwiają posprzątanie podłóg dokładnie, szybko i bez zbędnego wysiłku. Dodatkowym wsparciem dla właścicieli zwierząt są specjalnie zaprojektowane akcesoria, w tym mini turboszczotka, która sprawnie usunie sierść z tapicerki czy dywanu. Odkurzacz Tefal TW6984 posiada dwa filtry powietrza dla skutecznej filtracji: pierwszy z nich to EPA (Efficiency Particulate Air), który perfekcyjnie zatrzymuje praktycznie wszystkie śmieci jak i drobne zanieczyszczenia, których nie widać gołym okiem – w wliczając w to bakterie i wirusy. Dzięki filtrowi EPA wydmuchiwane z odkurzacza powietrze jest oczyszczone aż do 99,98%. Drugi to zmywalny filtr piankowy, który znajduje się w pokrywie komory i wstępnie filtruje zasysane powietrze. Urządzenie ma wygodny, praktyczny uchwyt, przez co jego przenoszenie staje się bardzo wygodne. Małe kółko 360* i obrotowy wąż ułatwiają manewrowanie odkurzaczem podczas jego użytkowania. Dwa spore koła po bokach urządzenia nadają mu stabilności. Poziom głośności emitowany przez odkurzacz to 75dB. Łączna długość kabla i rury odkurzacza wynosi 8,8 metra, więc jest wystarczająca do małych i średnich mieszkań.
Odkurzacz Tefal TW6984 pojemnik

Duży (2,5l) i higieniczny pojemnik na kurz wraz z systemem Clean Express pozwalają na usunięcie zawartości zbiornika do kosza na śmieci w zaledwie 4 prostych krokach. Pojemnik może być przemywany pod wodą. System bezworkowy gwarantuje, że poza poborem energii urządzenie nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Silnik TW6984 ma wysoka moc, bo 750 Watt, ale dzięki technologii Effitech charakteryzuje się wysoką oszczędnością pochłanianej energii elektrycznej.

Specyfikacja: Tefal TW6984 Xtrem Power Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

75 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614001604