349,00 

Electrolux EasyGo EE41CB

Mały i poręczny odkurzacz Electrolux EEG41CB zapewni Ci wsparcie podczas sprzątania zarówno mniejszych, jak i większych powierzchni mieszkalnych. To model workowy, prosty w działaniu i wygodny w obsłudze. Minusem może być nieco wyższy poziom hałasu. W przypadku tego modelu hałas utrzymuje się bowiem na poziomie 80dB, ale za to kabel wraz z wydłużaną teleskopową rurą zapewnią Ci optymalne warunki do pracy – masz do dyspozycji zasięg roboczy 7,5 metra.

Electrolux EEG41I odkurzacz workowy
Odkurzacz Electrolux EEG41CB wyposażony jest w szczotkę dwufunkcyjną DustPro. Radzi sobie z brudem zarówno na gładkich powierzchniach, jak i grubszych dywanach. Za pomocą przełącznika dostosujesz sprzęt do każdej powierzchni. Odkurzysz więc parkiet bez zarysowań, jak i zadbasz o idealną czystość Twoich dywanów. W komplecie znajdziesz też ssawkę, stworzoną do odświeżenia zasłon, tapicerek, czy trudno dostępnych miejsc. Te akcesoria w połączeniu z teleskopową rurą i wężem ssącym zapewniają Ci optymalne warunki do pracy. Electrolux zadbał również o właściwą filtrację powietrza i wyposażył urządzenie w antyalergiczny filtr Hygiene 12, dzięki któremu podczas sprzątania żadne zanieczyszczenia czy drobnoustroje nie wydostają się z powrotem na zewnątrz. To bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli szczególnie zależy Ci na czystym powietrzu w Twoim mieszkaniu. Podstawowe funkcje jak możliwość regulacji mocy ssania, wskaźnik zapełnienia worka czy automatyczny zwijacz kabla z pewnością jeszcze bardziej ułatwią korzystanie z urządzenia. Ten model dodatkowo wyposażony został w miękkie kółka i wygodną rączkę do przenoszenia sprzętu po skończonej pracy. Zajmuje mało miejsca i może być bez problemu schowany nawet w niewielkich szafach.
Electrolux EEG41I odkurzacz ssawki

EEG41CB to model workowy. Zastosowanie tutaj syntetycznych worków s-Bag zapewnia użytkownikom wiele korzyści. Syntetyczne worki są przede wszystkim bardziej wytrzymałe niż worki papierowe, a ponadto bezpieczniejsze dla alergików, ponieważ nie dopuszczają do rozwoju drobnoustrojów, a zgromadzony w nich kurz czy brud nie wydostanie się na zewnątrz podczas wymiany worka. Jak na tak mały odkurzacz, zastosowany został dość pojemny 3 – litrowy worek.

Specyfikacja: Electrolux EEG41CB EasyGo

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

80 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

0,3 l

Zasięg pracy:

7.5 m

GTIN (EAN):

7332543556281