Tefal TW6883 Xtrem Power

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Xtrem Power TW6883

Odkurzacz Tefal TW6883 jest bardzo wygodny w obsłudze dzięki uchwytowi Easy Grip i wbudowanymi w nim przyciskami do uruchamiania i regulowania mocy urządzenia. Model ten jest workowy i ma moc 550 W. Maksymalny hałas emitowany na pełnej mocy odkurzacza wynosi 72 dB. Urządzenie wyposażono w długi kabel elektryczny. Dzięki temu można swobodnie operować odkurzaczem na długości 11 m bez dodatkowych przedłużaczy.

Tefal TW6883 odkurzacz workowy
Model Tefal TW6883 wyposażono w zestaw praktycznych szczotek ułatwiających czyszczenie rozmaitych powierzchni. 3-pozycyjna szczotka P3WER GLIDE dostosowuje się poprzez przeklik do podłóg twardych i miękkich. Szczotka Easy Brush przyda się do odkurzenia podręcznych przedmiotów. Maxi turboszczotka przyda się do skutecznego usuwania sierści, a parkietówka nie zarysuje delikatnego parkietu. Dostęp do wąskich miejsc umożliwia szczelinówka. Dodatkowo w zestawie jest też szczotka do tapicerki. Urządzenie wyposażono w trzypoziomową filtrację powietrza. W procesie filtrowania kurzu i śmieci, a także zabezpieczania ich przed dalszym przedostawaniem się do otoczenia aktywny udział bierze worek tekstylny Hygiene+ oraz filtr piankowy, który dodatkowo chroni najdelikatniejsze elementy urządzenia i silnik przed uszkodzeniem ewentualnymi zanieczyszczeniami. Ponadto odkurzacz posiada także wysokowydajny, efektywnie działający filtr EPA. W jego przypadku poziom reemisji kurzu wynosi 99,98%. Urządzenie ma szereg dodatkowych funkcjonalności, dzięki czemu jego użytkowanie jest jeszcze bardziej komfortowe i bezproblemowe. Odkurzacz Tefal TW6883 można wygodnie przesuwać po dywanie lub parkiecie za sprawą czterech kółek zdolnych do obracania się o 360 stopni. Wygodne przenoszenie urządzenia jest także możliwe dzięki solidnemu uchwytowi. Odkurzacz wyposażono w dwie możliwości zaparkowania, przez co może być przechowywany w pionie lub poziomie. Można dowolnie ustawić poziom jego mocy poprzez pokrętło.
Tefal TW6883 odkurzacz

Odkurzacz Tefal TW6883 jest urządzeniem workowym. Worki dedykowane do użytkowania w odkurzaczu to model Hygiene + Antiodour, których pojemność jest naprawdę spora i wynosi 4,5 l. Urządzenie zaopatrzono w funkcję monitorowania poziomu zapełnienia worka poprzez zastosowanie odpowiedniego wskaźnika. Jest ono również doskonale zabezpieczone przed odkurzaniem bez worka, które mogłoby doprowadzić do poważnej awarii urządzenia.

Specyfikacja: Tefal TW6883 Xtrem Power

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

72 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614003875