Hoover Telios Plus TE80PET 011

Odkurzacz Hoover TE80PET 011 jest sprawny i kompaktowy. W niepozornym urządzeniu znajdziesz wiele zalet. Pierwsza z nich to niezwykle ciche działanie – dzięki technologii Intense Power Silent System maksymalny wydawany hałas to tylko 66 dB! Kolejna zaleta to moc 550W – wystarczy, aby efektywnie odkurzyć dywany z długim włosiem, a przy okazji zużywa mniej prądu. Twój portfel na pewno Ci podziękuje! System 4 TOP Eco+ gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania na wszystkich powierzchniach i równie wysoką oszczędność energii – aż do 60% wg zapewnień producenta.

Hoover TE80PET workowy
W TE80PET wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki. Dzięki schowkowi na ssawki w korpusie urządzenia, możesz łatwo uzyskać dostęp do szczelinówki, końcówki z miękkim włosiem i ssawki do tapicerki. Takie rozwiązanie oszczędza miejsce i czas oraz co najważniejsze – zapobiega gubieniu niezbędnych do sprzątania elementów. W zestawie dołączone są także uniwersalna ssawka 2w1, mini turboszczotka i ssawka z miękkim włosiem do parkietów. Zastosowany w odkurzaczu Hoover TE80PET Telios Plus filtr EPA działa dwutorowo. Po pierwsze zapewnia lepszą, bardziej wydajną pracę sprzętu, po drugie czuwa nad czystym powietrzem w Twoim domu. Filtr jest zmywalny, dlatego jeśli jest zapełniony, wystarczy że go wyciągniesz i przemyjesz pod wodą. Dbając o jego czystość poprawiasz także jakość i zapach powietrza wydostającego się z urządzenia. Filtr jest na tyle skuteczny i bezpieczny, że sprawdza się również w domu alergików i astmatyków. Regulowana moc pozwala łatwo dostosowywać intensywność jego działania do typu podłogi lub czyszczonej tkaniny.
Hoover TE80PET Telios Plus rura

Urządzenie jest kompaktowe, ale worek na śmieci już nie. Masz do dyspozycji aż 3,5 litra, co zapewnia Ci komfort odkurzania bez konieczności częstszej jego wymiany. Świetne rozwiązanie dla osób, ceniących ekonomiczne i praktyczne rozwiązania. Większy worek dba też o Twój budżet domowy. Również dzięki inteligentnemu systemowi powiadomień będziesz wiedzieć, kiedy worek będzie już zapełniony i kiedy bezwzględnie musisz go wymienić. Dolne koło obrotowe 360° zapewnia swobodne przesuwanie urządzenia w dowolnym kierunku.

Specyfikacja: Hoover TE80PET 011 Telios Plus

Marka:

Hoover

Typ:

Workowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

66 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

9 m

GTIN (EAN):

8016361943254