Tefal Power XXL Animal TW3171

Odkurzacz Tefal TW3171 z serii Power XXL Animal to praktyczne i poręczne urządzenie. W uchwycie ma wbudowaną szczotkę Easy Brush, która jest gotowa do użycia od razu po zdjęciu rury teleskopowej. Zasięg pracy urządzenia to 11 metrów, czo czyni je odpowiednim do średnich a nawet dużych mieszkań. Moc to 650Watt, a głośność przy ustawieniu najwyższej intensywności odkurzania to 70dB. Odkurzacz Tefal TW3171 jest zwrotny dzięki 4 kółkom, które obracają się o 360*

Tefal TW3171 Power XXL Animal odkurzacz
Model TW3171 posiada 6 końcówek które są pomocne przy odkurzaniu różnych powierzchni. Ssawka 2w1 Deep Clean Head przez jeden szybki przeklik może być przystosowana do dwóch rodzajów podłóg – twardych i miękkich. Szeroka parkietówka jest najlepsza do podłóg twardych, które chcesz odkurzyć unikacjąc ryzyka zarysowania, jak np. parkiet z miękkiego drewna. Szczelinówka umożliwi dostęp do wąskich miejsc. Szczotka do tapicerki odkurzy dokładnie sofy i fotele, a turboszczotka zbierze sierść zwierząt. Wyżej opisane worki Hygiene+ poza funkcją gromadzenia zatrzymanych nieczystości są jednocześnie pierwszym filtrem czyszczącym powietrze z najmniejszych szkodliwych cząsteczek. Ich budowa dba o wysoką skuteczność, dzięki czemu niewiele z nich przechodzi na drugi filtr – EPA, przez co  filtr nie musi być wymieniany przez cały okres używania odkurzacza Tefal TW3171. Uzyskiwany poziom reemisji kurzu według badań producenta to 0,02%. Silnik w technologii EffiTech umożliwia skuteczne odkurzanie przy jednocześnie niskim poborze prądu. Urządzenie może być przechowywane w pozycji pionowej lub poziomej, dzięki czemu zmieści się do każdej szafki i pawlacza.
Tefal TW3171 odkurzacz workowy

TW3171 jest modelem workowym. Worki dostosowane do używania w odkurzaczu są materiałowe, serii Hygiene+. Worki są wytrzymałe i funkcjonalne w użyciu – mają klapkę która zamyka ich wlot przed wyjęciem z wnętrza urządzenia. Dzięki temu z zebranych śmieci nic się nie usypie, a kurz nie dostanie się z powrotem do powietrza. Pojemność worków to 4,5 l, a specjalny wskaźnik powiadomi gdy nadejdzie czas na ich wymianę. Ma też wbudowane praktyczne pokrętło do regulacji intensywności zasysania. Wąż jest obrotowy i nie plącze się ani nie wygina podczas odkurzania.

Specyfikacja: Tefal TW3171 Power XXL Animal

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

650 W

Głośność:

70 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614007316