798,00 

Electrolux UltraOne EUO93DB

Odkurzacz Electrolux EUO93DB to solidny workowy sprzęt, gotowy do pracy w każdych warunkach. Mocny silnik 700W i 12 metrów roboczego zasięgu pozwolą szybko zaprowadzić ład i porządek nawet w dużym mieszkaniu. Urządzenie odznacza się w miarę cichą pracą na poziomie 67 dB dzięki innowacyjnej technologii Silent Air™. Inteligentny uchwyt rączki pozwala bez większego obciążenia dla kręgosłupa sterować odkurzaczem. Dzięki praktycznemu uchwytowi urządzenie łatwo przetransportujesz i znajdziesz dla niego miejsce nawet w małym schowku.

Electrolux EUO93DB UltraOne ssawki
Dzięki różnorodnym i funkcjonalnym szczotkom, Electrolux EUO93DB przyda się w wielu sytuacjach. Ssawko – szczotka Flow Motion przystosowana jest do pracy na każdej powierzchni, świetnie zbiera więc wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia zarówno z dywanu, jak i z parkietu. Ssawka 3w1 FlowMotion w zależności od potrzeb może być łatwo przekształcona w szczotkę, ssawkę szczelinową lub ssawkę do tapicerki. Po skończeniu odkurzania łatwo schować ją we wnętrzu odkurzacza. Model odkurzacza Electrolux EUO93DB jest w pełni polecany dla alergików. O ich komfort i zdrowie dba specjalny filtr HEPA – Allergy Plus, dzięki któremu pochłanianych jest aż 99,95% cząstek odpowiedzialnych za wywołanie objawów alergii. Droga przepływu powietrza w UltraOne została uszczelniona i zoptymalizowana pod kątem wysokiej efektywności od ssawki aż po filtr wylotowy. Dzięki temu skutecznie eliminuje się również wydostawanie się przykrych zapachów z urządzenia po zakończonej pracy.
odkurzacz filtr powietrza

5 litrowy syntetyczny worek s-Bag znacznie ograniczy konieczność opróżniania pojemnika, przez co pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Tak duży worek możesz z powodzeniem rzadziej opróżniać, nawet przy częstym eksploatowaniu sprzętu. Dodatkowo, wykonanie z materiału syntetycznego sprawia ze jest on o wiele bardziej wytrzymały niż model papierowy, a do tego skuteczniej zatrzymuje nawet najmniejsze drobinki nieczystości. Odkurzacz Electrolux EUS93DB posiada również szereg przydatnych funkcji dzięki którym obsługa odkurzacza będzie łatwiejsza i przyjemniejsza – między innymi regulacja mocy ssania oraz zwijany automatycznie kabel.

Specyfikacja: Electrolux EUOC94DB UltraOne

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

65 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

5 l

Zasięg pracy:

12 m

GTIN (EAN):

7332543776627