749,00 

Tefal Silence Force Cyclonic TW7260

Odkurzacz Tefal TW7260 Silence Force cyclonic tak jak większość odkurzaczy Tefal posiada uchwyt EasyGrip, który jest zaopatrzony w przyciski do sterowania urządzeniem. Możesz go swobodnie włączać, wyłączać i ustawiać moc ssania w rączce, bez konieczności schylania się do korpusu odkurzacza. Ma dość długi przewód elektryczny i jego całkowity zasięg pracy wynosi 8.8 m. Seria Silence oznacza że jego maksymalna głośność to 69 dB. Moc odkurzacza to 550W.

TW7260 Tefal Xtrem Power
Model TW7260 ma w pakiecie kilka specjalistycznych końcówek do różnego rodzaju odkurzanych powierzchni. Mini turboszczotka pozwala szybko rozprawić się z kwestią sierści na podłodze i meblach tapicerowanych, a szczelinówka pozwoli dotrzeć do każdego zakamarka. Szczotka Power Air dopasowuje się do typu odkurzanej podłogi, a jej działanie na parkiecie i panelach uzupełni parkietówka. Easy Brush w uchwycie odkurzy podręczne przedmioty, do których nie jest potrzebne przedłużenie w postaci rury. Ssawka do tapicerki czyści zaś kanapy, krzesła i inne tapicerowane meble. Odkurzacz Tefal TW7260 ma kilka poziomów filtracji pierwszy z nich to tryb wirowy, który podpatrzony w zasadzie działania cyklonu powoduje naturalne opadanie zanieczyszczeń na dno zbiornika. Kolejny to filtr piankowy, który znajduje się bezpośrednio nad zbiornikiem. Jest on zmywalny i po przepłukaniu oraz wyschnięciu może być ponownie użyty. Trzeci poziom to filtr EPA. Łączny poziom reemisji kurzu to 0,01%, powołując się na badania producenta. Urządzenie łatwo przesuwa się po podłogach twardych jak i wyższych dywanach typu shaggy. Jego zwrotność zapewnia kółko obrotowe 360*, a duże koła boczne dbają o jego stabilność. Łatwo go przenieść chwytając za wbudowany uchwyt.
TW7260 Tefal odkurzacz bezworkowy

TW7260 to model bezworkowy. Worki zastępuje zaawansowany, wyprofilowany pojemnik, który wprawia zasysane powietrze z zanieczyszczeniami w ruch wirowy – dzięki temu jedno od drugiego zostaje skutecznie oddzielone, a i pieniądze które wydałoby się na worki zostają zaoszczędzone. Pojemność zbiornika to 4,5 l i można go opróżnić w dowolnym momencie, nawet po każdym odkurzaniu. Silnik EffiTech dba o niskie zużycie prądu i kolejne oszczędności – na rachunkach za energię elektryczną.

Specyfikacja: Tefal TW7260 Silence Force Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

550 W

Głośność:

69 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221616000261