Electrolux EPF6ANIMAL Power Force

5.8

Expert ScoreCzytaj opinie

Electrolux Power Force EPF6ANIMAL

Innowacyjny i funkcjonalny, dzięki któremu w łatwy i efektywny sposób zapanujesz nad porządkiem w swoim domu – taki jest właśnie odkurzacz Electrolux EPF6ANIMAL. Wszystko za sprawą technologii PowerPro System – rozwiązania odpowiedzialnego za wyjątkowo dużą siłę ssania. Do dyspozycji masz 6 metrowy kabel i teleskopową rurę, co gwarantuje Ci 9 metrowy zasięg roboczy. Łatwo odkurzysz więc i większe mieszkanie, bez konieczności przełączania kabla. Poziom hałasu nie przekracza 76 dB.

Electrolux EPF6Animal odkurzacz
Model ten to to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy zwierząt. Mini turboszczotka skutecznie zbiera sierść nawet z grubych, gęstych dywanów i wykładzin. Dzięki umieszczonemu na obrotowej rolce włosiu, zbiera nawet głęboko ukryte zanieczyszczenia, nie niszcząc przy tym dywanów. W zestawie znajdziesz też szczelinówkę i szeroką szczelinówkę. Jest też ssawka uniwersalna, ssawka dedykowana do płytek oraz ssawka do tapicerki. Z takim wyposażeniem nie wygra żaden brud! Zmywalny filtr Hygiene 12 sprawia, że ten model sprawdzi się w każdym domu, nawet u osób, zmagających się z alergią, bo zatrzymuje aż do 99,5 % najdrobniejszych cząstek. Nawet jeśli worek będzie już prawie pełny, to filtr dba, by w wydmuchiwanym na zewnątrz powietrzu nie było zarodników pleśni, drobinek kurzu czy roztoczy. Czystsze, pozbawione alergenów powietrze ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i komfortu całej rodziny. Dzięki technologii 360° Motion i małym kółkom, jesteś w stanie swobodnie manewrować urządzeniem wokół mebli oraz w trudno dostępnych miejscaach. Zderzak Ergoshock chroni Twoje meble i narożniki przed ewentualnymi uszkodzeniami. Zwijacz kabla, płynna regulacja mocy urządzenia oraz wskaźnik zapełnienia worka jeszcze bardziej zwiększają komfort użytkowania.
Electrolux EPF6Animal worek

Electrolux EPF6ANIMAL jest ekonomiczny i w zakupie i w użytkowaniu. Ułatwi to konstrukcja oparta na dużym, wymiennym worku, do którego zbierane są wszelkie zanieczyszczenia oraz kurz. Worek ma pojemność 3,5 litra. Wystarczy więc, by poodkurzać nawet większe mieszkanie, bez konieczności przepłacania na wymianie worków. Dzięki pokrywie 180° Access, która zapewnia pełen dostęp do wnętrza urządzenia, wymiana worka na kurz trwa zaledwie kilka sekund. Łatwo go wyciągniesz i ponownie zamontujesz nowy.

Specyfikacja: Electrolux EPF6ANIMAL Power Force

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

Hygiene 12

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

9 m

GTIN (EAN):

7332543554317