969,00 

Bosch BWD421PRO Aqua Wash Clean

Szukasz urządzenia sprzątającego do zadań specjalnych? Odkurzacz Bosch BWD421PRO to dosłownie opcja „all in one”, ponieważ umożliwia skuteczne odkurzanie jak i pranie dywanów. Już nie potrzebujesz kilku sprzętów ani oddawać dywany i wykładziny do specjalistycznej pralni. Wszystkie tkaniny możesz wyczyścić samodzielnie w domu. Możesz też szybko zebrać rozlane mleko lub inne płyny – bez wysiłku i w mgnieniu oka.

bosch-bwd421pro 2

Odkurzanie dywanów z długim włosiem może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli masz zwierzęta gubiące sierść. Bez obaw, model Bosch BWD421PRO posiada dedykowaną turboszczotkę, która dzięki wbudowanemu, niezależnie napędzanemu wałkowi wychwytuje nitki, włókna i sierść z dywanów. Jej działanie jest o wiele bardziej skuteczne niż zwykłej szczotki. Bogaty zestaw akcesoriów i ssawek sprawia, że urządzenie będzie niezastąpione i skuteczne w każdych warunkach. Nie musisz też poświęcać za dużo miejsca na ich przechowywanie – z łatwością umieścisz je w wewnętrznej komorze urządzenia. Dzięki sporemu zasięgowi odkurzania możesz wygodnie i bez częstych przerw odkurzyć wiele pomieszczeń. Oszczędzasz czas, a cała czynność staje się o wiele bardziej komfortowa – nie musisz się tak często schylać aby przełączyć wtyczkę do kolejnego gniazdka.

bosch-bwd421pro 3

Wysoka jakość powietrza w domu jest bardzo ważna. Mając odkurzacz Bosch BWD421PRO Aqua Wash Clean, z łatwością odetchniesz pełną piersią. Dlaczego? Filtr HEPA oczyszcza powietrze wylotowe, przez co jest ono bardziej czyste od pokojowego. Powołując się na dane producenta, wychwytuje on do 99,95% drobnych cząsteczek kurzu, bakterii i zanieczyszczeń – przez co jest idealny dla alergików.

Specyfikacja: Bosch Aqua WashClean BWD421PRO

Marka:

Bosch

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

2100 W

Filtr powietrza:

antyalergiczny

Ilość ssawek:

9 szt

Pojemność:

5 l

GTIN (EAN):

4242005158751