Tefal TW3927 Compact Power

3.7

Expert ScoreCzytaj opinie

338,90 

Tefal Compact Power TW3927

Odkurzacz Tefal TW3927 to mały, praktyczny i workowy odkurzacz z serii kompaktowych modeli Compact Power. Jeśli szukasz niedużego i prostego w obsłudze odkurzacza do swojego własnego „M”, ten model jest dobrym kandydatem. Bardzo łatwo go przechowywać i przenosić. Jest to bardzo istotne, jeżeli w Twoim domu są schody. Prosta konstrukcja i szczelność odkurzacza sprawiają, że siła ciągu jest naprawdę dobra.

Odkurzacz Tefal TW3927 Compact Power
TW3927 posiada w zestawie ssawkę 2-pozycyjną SPA, która łatwo poradzi sobie z zebraniem kurzu z wszelakich podłóg twardych, nawet z głęboko osadzonymi i dużymi zanieczyszczeniami. W uchwyt zamontowana jest standardowo szczotka Easy Brush, która pozwoli na odkurzanie bez potrzeby zakładania innej, dedykowanej ssawki. W zestawie dołączona jest także praktyczna i często przydatna szczelinówka, do wąskich i trudno dostępnych miejsc. Połączenie worków Hygiene+ i 2-poziomowych filtrów wychwytuje 99,98% zasysanego kurzu. Filtr EPA jest dodatkowym zabezpieczeniem najwyższej filtracji, jednakże same worki są tak skuteczne, że ilość kurzu przepuszczanego przez worek na filtr EPA jest znikoma. Dzięki temu filtru nie trzeba go myć ani wymieniać przez cały czas użytkowania odkurzacza Tefal TW3927. Jest to niezwykle istotne i dające bezpieczeństwo dla osób z ostrymi objawami alergii. Głośność odkurzacza Tefal TW3927 to 79 dB. Długość kabla w odkurzaczu to 6,2m, a cały zasięg roboczy  to 8,8 m. Jakość wykończenia jest bardzo przyzwoita jak na model z niższej półki cenowej. Odkurzacz Tefal Tw3927 ma moc 750 Watt, ale dzięki technologii EffiTech zastosowanej w silniku, równocześnie bardzo oszczędny. Średnie roczne zużycie prądu to około 28kWh. Rura teleskopowa z blokadą może być w dostosowana do wzrostu użytkowników lub złożona całkowicie na czas przechowywania.
Odkurzacz Tefal TW3927 Compact Power

Odkurzacz Tefal TW3927 Compact Power wykorzystuje worki Hygiene+ . Worki mają pojemność 3 litrów posiadają samo-zamykającą się klapkę, która zapobiega wydostawaniu się z niego kurzu podczas zmiany worka na nowy. Szczelne zamknięcie nie dopuszcza do bezpośredniego kontaktu z zanieczyszczeniami, więc mogą to robić także alergicy. Sprzątanie staje się efektywne, kurz dokładnie zebrany, a obsługa urządzenia niezwykle łatwa i higieniczna

Specyfikacja: Tefal TW3927 Compact Power

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

3 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614002618