2 109,00 

Miele Blizzard CX1 Parquet Flex PowerLine SFCF5

Czystość i porządek w domu jest Twoim priorytetem, więc oczekujesz najwyższej efektywności od swojego sprzętu? Z odkurzaczem Miele Blizzard CX1 Parquet Flex PowerLine SFCF5 masz pewność, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione. Niemiecka technologia Vortex zapewnia wysoką jakość pracy i całe 890W mocy. Waga tego modelu jest nieco spora – dokładnie wynosi 8,71 kg, ale sprytne, miękkie 4 kółeczka sprawiają że jego przesuwanie jest lekkie i płynne.

miele-blizzard-cx1-parquet-flex-powerline odkurzacz 2

Zestaw różnorakich końcówek pomaga zbierać kurz i zanieczyszczenia w każdych warunkach. Oprócz tradycyjnej ssawki do tapicerki, ssawki szczelinowej,  podłogowej SBD 660-3 oraz parkietowej Twister SBB 300-3 masz też do dyspozycji ssawkę EcoTeQ Plus, która zapewnia dokładne i skuteczne sprzątanie. Na wyróżnienie zasługuje również elastyczna i długa na 55 cm końcówka SFD 20, która pomoże zebrać kurz z każdej szczeliny.

miele-blizzard-cx1-parquet-flex-powerline odkurzacz
Odkurzacz Miele Blizzard CX1 Parquet Flex PowerLine SFCF5ComfortClean jest bezworkowy, a to oznacza kolejną dobrą wiadomość – brak dalszych kosztów eksploatacji, spokojna głowa nawet u osób zapominalskich i gotowość do pracy w każdym momencie. Urządzenie doskonale zatrzymuje nawet drobny kurz i umieszcza go w dedykowanym zbiorniku. O jakość powietrza dba filtr HEPA, najwyższy dostępny na rynku. Funkcja samoczyszczenia dba o dobry stan urządzenia.

Specyfikacja: Miele Blizzard CX1 Parquet Flex PowerLine

Marka:

Miele

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

890 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

HEPA

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

4002516556435