499,00 

Beko VCC61605AF

Lubisz przebywać w czystych, schludnych wnętrzach bez unoszącego się zapachu kurzu w powietrzu? Wraz z odkurzaczem Beko VCC61605AF poskromisz kurz, drobne paprochy oraz sierść zwierzaków ukrywające się w zakamarkach Twojego mieszkania. Moc 800 Watt dba o wysoką skuteczność działania. Głośność nie przekraczająca 70dB dba o Twoje uszy i komfort podczas użytkowania produktu. Regulacja mocy pozwoli obniżyć zużycie energii i pracować bardziej efektywnie. Zastosowanie dużych kół pokrytych miękkim, gumowym wykończeniem gwarantuje, że Twoja podłoga pozostanie wolna od zarysowań.

Beko VCC61605AF ssawki
W zestawie znajdziesz wiele przydatnych ssawek. Turboszczotka pomoże efektywnie zbierać sierść. Doskonale sprawdzi się też na dywanach o długim włosiu. Szczotka do parkietów z warstwą naturalnego włosia jest idealna do odkurzania wszystkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki – używając jej nie musisz się obawiać zarysowania podłóg. Szczotka uniwersalna 2w1 pozwala na szybkie schowanie włosia, bez konieczności schylania się. Odkurzacz Beko VCC61605AF ma zainstalowany filtr powietrza HEPA. Filtr ten jest szczególnie polecany dla alergików, ponieważ przechwytuje do 99,98% nawet najbardziej mikroskopijnych cząstek powodujących alergię i astmę. Są one skutecznie zatrzymywane wewnątrz urządzenia i nie wydostają się na zewnątrz. Możesz cieszyć się wysoką jakością powietrza we własnym domu!Urządzenie zostało również wyposażone w panel umożliwiający regulację siły ssania w zależności od odkurzanej podłogi, co znacząco podnosi komfort obsługi. Regulacja mocy pozwoli także obniżyć zużycie energii elektrycznej.
Beko VCC61605AF odkurzacz workowy

Model Beko VCC61605AF jest workowy – a maksymalna pojemność worka to aż 3,5 litra. Worki są szczelne, wykonane z wysokiej jakości mikrowłókien fizelinowych oraz bardzo wytrzymałe. Wielkim plusem jest fakt, że Beko oferuje ten sam model worka dla wszystkich swoich odkurzaczy. Urządzenie ma wbudowaną kontrolę czujnika SmartSense. Jego zadaniem jest informowanie Cię o zbliżającym się zapełnieniu. Alarm pojawi się również w razie zatkania teleskopowej rury w trakcie sprzątania.

Specyfikacja: Beko VCC61605AF

Marka:

Beko

Typ:

Workowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

70 dB

Filtr powietrza:

HEPA H13

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

3,5 l

Zasięg pracy:

10 m

GTIN (EAN):

8690842115950