Tefal TW6477 Silence Force

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Silence Force TW6477

Odkurzacz TW6477 Silence Force to jeden z najlepszych modeli marki Tefal. Posiada inteligentny uchwyt Easy Grip, w którym wbudowane są przyciski do regulacji pracy urządzenia. Jest bardzo cichy – poziom generowanego hałasu przy maksymalnej mocy urządzenia to zaledwie 66dB. Posiada także bardzo duży zasięg pracy – 11m, a więc dobre sprawdzi się w średnich oraz dużych mieszkaniach. Jego moc to 750 Watt.

Tefal TW6477 odkurzacz
Model TW6477 posiada wiele zróżnicowanych końcówek, przez co odkurzanie jest jeszcze skuteczniejsze. Podstawowa ssawka, Deep Clean Head, bardzo dobrze poradzi sobie z podłogami twardymi i miękkimi wykładzinami. Aby mieć pewność, że panele nie zostaną zarysowane, możesz użyć parkietówki. Do mebli tapicerowanych, kanap i foteli przyda się szczotka do tapicerki, a jeżeli posiadasz zwierzęta jej działanie uzupełni turboszczotka w wersji mini i maxi. W pakiecie jest też szczelinówka. Odkurzacz Tefal TW6477 ma dwa poziomy oczyszczania zasysanego brudnego powietrza. Pierwszy z nich to wcześniej opisane worki Hygiene+, których specjalna wielowarstwowa budowa umożliwia przechwytywanie i zatrzymywanie też najdrobniejszych cząsteczek kurzu i alergenów. Drugi etap to filtr EPA, który jednak dzięki wysokiej wydajności worków ma o wiele mniej pracy i nie musi być wymieniany. Osiągnięty poziom reemisji kurzu według badań producenta to 0,02%.
Tefal TW6477 Silence Force odkurzacz workowy

TW6477 to model workowy. Worki zaprojektowane do stosowania w urządzeniu są materiałowe, z serii Hygiene+. Są solidnie wykonane, wytrzymałe i wygodne w użyciu. Zapewniają tez wysoki poziom higieny przy wyjmowaniu zapełnionego worka z urządzenia by wymienić go na nowy – wbudowana klapka może być szczelnie zamknięta, dzięki czemu nic z zebranych zanieczyszczeń nie wydobędzie się ponownie na zewnątrz. Pojemność worków to 4,5 l.

Specyfikacja: Tefal TW6477 Silence Force

Marka:

Tefal

Typ:

Workowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

66 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

7 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

3221614000676