687,22 

Zelmer Olek ZVC421PB

Odkurzacz Zelmer ZVC421 Olek jest prosty w obsłudze i skuteczny w działaniu. Moc 800 Watt jest wystarczająca, aby zapewnić mu odpowiednia siłę działania do codziennego sprzątania, jak i podczas gruntownych porządków. Model ten jest całkiem cichy – generuje maksymalnie 77dB. Możesz odkurzać nawet wcześnie rano – bez obaw, że zakłócisz spokój sąsiadów czy wybudzisz  śpiących domowników. Intensywność działania łatwo dostosujesz do warunków – za pomocą pokrętła możesz płynnie zmniejszyć siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i zwiększyć na puszystym dywanie.

Zelmer ZVC421PB Olek odkurzacz
Dostosować skuteczność działania do podłóg możesz też przy pomocy różnych ssawek – parkietówki, turboszczotki lub ssawki uniwersalnej. Zelmer ZVC421 to odpowiedni model dla alergika ponieważ posiada filtr HEPA. Według producenta zatrzymuje ponad 99,5% procent zanieczyszczeń. Dzięki temu masz pewność, że powietrze w Twoim mieszkaniu po sprzątaniu jest pozbawione paprochów, kurzu i drobnoustrojów. Do pokoju dostaje się tylko świeże, przefiltrowane powietrze, którym nawet alergicy mogą oddychać swobodnie! Mocny silnik zapewnia skuteczne zasysanie każdego rodzaju brudu. Koła tego modelu są miękkie i z pewnością nie porysują żadnej podłogi, nawet miękkiego, drewnianego parkietu. Rozsuwana rura pomoże dostać się do każdego zakamarka i kąta przy suficie. Koła z gumowym wykończeniem suną miękko po każdej powierzchni, nie rysując jej ani nie hałasując.
Zelmer ZVC421PB Olek odkurzacz workowy

Zelmer ZVC421PB Olek ma spory, 4-litrowy worek tekstylny. Zapełnisz go aż po brzegi, nie tracąc jednocześnie na skuteczności odkurzania. W rezultacie opróżniasz go rzadziej niż w innych modelach. Oszczędzasz czas i pieniądze. Model ten posiada długi kabel, który umożliwi Ci mobilność podczas pracy. Jego zasięg to aż 8 metrów. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek. Dzięki funkcji parkowania w pionie z łatwością postawisz odkurzacz ZVC421PB w szafie, schowku, a nawet za drzwiami.

Specyfikacja: Zelmer ZVC421PB Olek

Marka:

Zelmer

Typ:

Workowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

77 dB

Filtr powietrza:

HEPA H13

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

4 l

Zasięg pracy:

8 m

GTIN (EAN):

5908269346929