329,00 

Beko VCO32801AR

Szukasz mocnego odkurzacza ale o kompaktowych rozmiarach, by zmieścił się nawet w wąskiej szafie? Zerknij na odkurzacz Beko VCO32801AR – niezwykle mały odkurzacz z mocą wejściową 800W, dzięki której radzi sobie z każdym brudem na wszystkich powierzchniach – również na grubych dywanach. Oprócz niewysokiej ceny i małych rozmiarów plusem będzie też poziom głośności, który wynosi 76dB. Model ten posiada czujnik SmartSense, który zaświeci się, jeśli dojdzie do zapchania rury.

Beko odkurzacz vco32801ar
Model ten posiada uniwersalną szczotkę 2 w 1, która dzięki wygodnemu przełącznikowi może być używana do odkurzania zarówno podłóg twardych, jak parkiet i i płytki, oraz dywanów. Wygodnym mechanizm umożliwia schowanie włosia i przejście na odkurzanie podłóg miękkich bez potrzeby schylania się. Szeroki wlot zasysający poprawia skuteczność i szybkość odkurzania. Rozsuwana, teleskopowa rura idealnie sprawdzi się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. Cyklonowa technologia i zmywalny filtr EPA12 dbają o środowisko w Twoim domu i zapewniają właściwe warunki mieszkalne zarówno dla małych dzieci jak i alergików. Filtr EPA wchłania większość alergenów i nie wypuszcza ich wraz z wydmuchiwanym powietrzem. Zabrudzony filtr można przemyć pod bieżącą wodą i osuszony z powrotem zamontować w odkurzaczu. Będzie znów skutecznie blokował wszelkie zanieczyszczenia, a Ty ograniczysz koszty eksploatacji. Teleskopowa, wysuwana rura, wygodny do przenoszenia uchwyt i super miękkie koła pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać zalety odkurzacza Beko VCO32801AR podczas codziennej pracy. Po skończonym odkurzaniu szybko i bez trudu zwiniesz kabel i odstawisz urządzenie w ustronne miejsce.
beko-odkurzacz-bezworkowy-vco32801ar,50516749529_8

Odkurzacz Beko VCO32801AR jest bezworkowy. Dzięki temu oszczędzasz czas i swoje pieniądze. Brak worków eliminuje dodatkowe koszty podczas eksploatowania sprzętu, a pojemny 1,8 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia pozwoli Ci rzadziej opróżniać odpady. Przemyślana konstrukcja odkurzacza nastawiona jest na maksymalny komfort, dlatego w kilku łatwych ruchach opróżnisz pojemnik – szybko i bez kontaktu z kurzem i zebranymi śmieciami.

Specyfikacja: Beko VCO32801AR

Marka:

Beko

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

1 szt

Pojemność:

1.8 l

Zasięg pracy:

7,5 m

GTIN (EAN):

8690842103216