349,00 

Beko VCO32801AR

Beko odkurzacz vco32801ar

1. Kompaktowe rozmiary
Szukasz mocnego odkurzacza ale o kompaktowych rozmiarach, by zmieścił się nawet w wąskiej szafie? Zerknij na odkurzacz Beko VCO32801AR – niezwykle mały odkurzacz z mocą wejściową 800W, dzięki której radzi sobie z każdym brudem na wszystkich powierzchniach – również na grubych dywanach. Oprócz niewysokiej ceny i małych rozmiarów plusem będzie też poziom głośności, który wynosi 76dB.

Model ten posiada uniwersalną szczotkę 2 w 1, która dzięki wygodnemu przełącznikowi może być używana do odkurzania zarówno podłóg twardych, jak parkiet i i płytki, oraz dywanów. Wygodnym mechanizm umożliwia schowanie włosia i przejście na odkurzanie podłóg miękkich bez potrzeby schylania się. Szeroki wlot zasysający poprawia skuteczność i szybkość odkurzania. Rozsuwana, teleskopowa rura idealnie sprawdzi się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli.

beko-odkurzacz-bezworkowy-vco32801ar,50516749529_8

Odkurzacz Beko VCO32801AR jest bezworkowy. Dzięki temu oszczędzasz czas i swoje pieniądze. Brak worków eliminuje dodatkowe koszty podczas eksploatowania sprzętu, a pojemny 1,8 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia pozwoli Ci rzadziej opróżniać odpady. Przemyślana konstrukcja odkurzacza nastawiona jest na maksymalny komfort, dlatego w kilku łatwych ruchach opróżnisz pojemnik – szybko i bez kontaktu z kurzem i zebranymi śmieciami.

Cyklonowa technologia i zmywalny filtr EPA12 dbają o środowisko w Twoim domu i zapewniają właściwe warunki mieszkalne zarówno dla małych dzieci jak i alergików. Filtr EPA wchłania większość alergenów i nie wypuszcza ich wraz z wydmuchiwanym powietrzem. Zabrudzony filtr można przemyć pod bieżącą wodą i osuszony z powrotem zamontować w odkurzaczu. Będzie znów skutecznie blokował wszelkie zanieczyszczenia, a Ty ograniczysz koszty eksploatacji.

Teleskopowa, wysuwana rura, wygodny do przenoszenia uchwyt i super miękkie koła pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać zalety odkurzacza Beko VCO32801AR podczas codziennej pracy. Po skończonym odkurzaniu szybko i bez trudu zwiniesz kabel i odstawisz urządzenie w ustronne miejsce. Ponadto model ten posiada czujnik SmartSense, który zaświeci się, jeśli dojdzie do zapchania rury.

Specyfikacja: Beko VCO32801AR

Marka:

Beko

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

1 szt

Pojemność:

1.8 l

Zasięg pracy:

7,5 m

GTIN (EAN):

8690842103216