339,00 

Amica Bagio Eco VM3046

Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 możesz w prosty i wygodny sposób dostosować do wymagań odkurzanej powierzchni. Poziom mocy uregulujesz na dwa sposoby: bez schylania, wykorzystując mechaniczną regulację mocy ssania w uchwycie  albo poprzez intuitywne pokrętło w korpusie urządzenia. Amica VM3046 z powodzeniem wykorzystasz również na średnich i większych przestrzeniach. Do dyspozycji masz zasięg roboczy 8 metrów. Amica wyposażyła ten model w praktyczne funkcje: miękki start, dzięki któremu odkurzacz rozpoczyna pracę od minimalnej siły ssania i stopniowo ją zwiększa.

Amica VM3046 odkurzacz
Ssawki które znajdują się na wyposażeniu zapewnią Ci dobre efekty sprzątania, ale też pełne bezpieczeństwo nawet dla bardzo delikatnych podłóg. Do parkietu zastosujesz szczotkę z miękkim włosiem która pozwoli usunąć każdy rodzaj zanieczyszczenia, ale bez najmniejszego zarysowania parkietu. Do odkurzenia kanapy możesz wykorzystać ssawkę do tapicerki, a do wąskich przestrzeni – praktyczną szczelinówkę. Odkurzacz Amica VM3046 zapewni Ci nie tylko czyste podłogi, ale również czyste powietrze. W pełni dba o to filtr EPA 12, który skutecznie zatrzymuje w swoim wnętrzu wszystkie zanieczyszczenia – również niewidoczne gołym okiem pyłki i roztocza, będące często przyczyną powstawania alergii. To idealny sprzęt, jeśli w domu przebywają alergicy albo małe dzieci. Urządzenie posiada również zabezpieczanie przed przegrzaniem oraz automatyczny zwijacz przewodu. Zarówno pionowa jak i pozioma pozycja parkowania pozwoli Ci odkurzacz odstawić w dowolne miejsce.
Amica VM3046 odkurzanie

VM3046 to model, który zapewni Ci ekonomiczne odkurzanie. Niski pobór prądu i brak worków eliminują wysokie koszty odkurzania. Na odpady i zanieczyszczenia przeznaczony jest prosty w obsłudze, przezroczysty i 1,5 litrowy pojemnik. To jak często wypróżnisz pojemnik, zależy tylko od Ciebie. Możesz to zrobić po każdym sprzątaniu, ale również dopiero przy zapełnieniu pojemnika. Cyklonowy system zadba, że nawet przy pełnym zapełnieniu moc ssania będzie tak samo skuteczna. Udogodnieniem są też duże, ale ciche podczas pracy koła. Specjalne ogumienie chroni podłogi przed ewentualnym zarysowaniem i zapewnia właściwą amortyzację dla sprzętu.

Specyfikacja: Amica VM3046 Bagio Eco

Marka:

Amica

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

900 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

1,5 l

Zasięg pracy:

8 m

GTIN (EAN):

5906006902407