Electrolux C4 EC41 EASE-ANIMAL

3.6

Expert ScoreCzytaj opinie

559,00 

Electrolux Ease Animal C4 EC41

Odkurzacz  Electrolux C4 EC41 Animal został przystosowany do zbierania różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym sierści. Świetnie rozprawisz się z kurzem, okruchami po śniadaniu czy sierścią psa nawet z grubego dywanu. Odkurzacz charakteryzuje się dobrą mocą – 700W i optymalnym zasięgiem roboczym do 7 metrów. Poziom hałasu nawet przy maksymalnej mocy nie przekracza 80 dB. Praktycznie umiejscowiony włącznik, zwijacz kabla i poręczna regulacja mocy – to funkcje, dzięki którym odkurzanie jest o wiele prostsze. 

Electrolux EC41 Animal odkurzacz
Model EC41 Animal posiada szereg przydatnych podczas sprzątania akcesoriów. Oprócz ssawki 2w1 Dust Trap, która ułatwi sprzątanie parkietów jak i dywanów, do dyspozycji masz turboszczotkę i druga ssawkę dedykowaną do sierści – pogromcę sierści i włosów.  Z urządzeniem zadbasz również o meble dzięki ssawce do tapicerki a za pomocą szczelinówki odkurzysz pajęczyny z kasetonów – bez uszkodzenia materiału. Odkurzacz Electrolux C4 EC41 Ease Animal odznacza się czterostopniową filtracją powietrza. Urządzenie zapewnia czyste i zdrowie powietrze zarówno podczas odkurzania, jak i po skończonym sprzątaniu – gwarantuje Ci to sprawdzony w działaniu filtr Hygiene E 12, który zatrzymuje do 99,95% nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Żadne pyłki ani kurz nie będą więc już drażnić Twoich nozdrzy i utrudniać Ci życia. Ponadto w tym modelu wykorzystano miękkie kółka EasyRoll,  które zapewniają lepszą zwrotność i nie rysują twardych powierzchni. Dzięki wygodnemu uchwytowi po skończonych porządkach odkurzacz łatwo odstawisz na swoje miejsce.
Untitled

EC41 Ease Animal to idealne rozwiązanie, jeśli w trosce o swoje pieniądze i środowisko naturalne chcesz rozstać się z workami. Zanieczyszczenia zbierane są w specjalnym i dużym pojemniku – 1,8l. Nawet jeśli pojemnik jest bliski zapełnienia, urządzenie nie traci swojej mocy i nadal z tą samą siłą zbiera wszystkie zanieczyszczenia. Brak worka pozwala Ci również na częstsze opróżnianie pojemnika. Możesz więc w pełni dostosować działanie odkurzacza do własnych preferencji i oczekiwań.

Specyfikacja: Electrolux C4 EC41 EASE-ANIMAL

Marka:

Electrolux

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

80 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

1.8 l

Zasięg pracy:

7 m

GTIN (EAN):

7332543629879