601,00 

Electrolux Ease Animal C4 EC41

Odkurzacz  Electrolux C4 EC41 Animal został przystosowany do zbierania różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym sierści. Świetnie rozprawisz się z kurzem, okruchami po śniadaniu czy sierścią psa nawet z grubego dywanu. Odkurzacz charakteryzuje się dobrą mocą – 700W i optymalnym zasięgiem roboczym do 7 metrów. Poziom hałasu nawet przy maksymalnej mocy nie przekracza 80 dB.

Electrolux EC41 Animal odkurzacz

Model EC41 Animal posiada szereg przydatnych podczas sprzątania akcesoriów. Oprócz ssawki 2w1 Dust Trap, która ułatwi sprzątanie parkietów jak i dywanów, do dyspozycji masz turboszczotkę i druga ssawkę dedykowaną do sierści – pogromcę sierści i włosów.  Z urządzeniem zadbasz również o meble dzięki ssawce do tapicerki a za pomocą szczelinówki odkurzysz pajęczyny z kasetonów – bez uszkodzenia materiału.

Untitled

EC41 Ease Animal to idealne rozwiązanie, jeśli w trosce o swoje pieniądze i środowisko naturalne chcesz rozstać się z workami. Zanieczyszczenia zbierane są w specjalnym i dużym pojemniku – 1,8l. Nawet jeśli pojemnik jest bliski zapełnienia, urządzenie nie traci swojej mocy i nadal z tą samą siłą zbiera wszystkie zanieczyszczenia. Brak worka pozwala Ci również na częstsze opróżnianie pojemnika. Możesz więc w pełni dostosować działanie odkurzacza do własnych preferencji i oczekiwań.

Odkurzacz Electrolux C4 EC41 Ease Animal odznacza się czterostopniową filtracją powietrza. Urządzenie zapewnia czyste i zdrowie powietrze zarówno podczas odkurzania, jak i po skończonym sprzątaniu – gwarantuje Ci to sprawdzony w działaniu filtr Hygiene E 12, który zatrzymuje do 99,95% nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Żadne pyłki ani kurz nie będą więc już drażnić Twoich nozdrzy i utrudniać Ci życia.

Praktycznie umiejscowiony włącznik, zwijacz kabla czy poręczna regulacja mocy – to tylko kilka z wielu funkcji, dzięki którym odkurzanie jest o wiele wygodniejsze i prostsze. Ponadto w tym modelu wykorzystano miękkie kółka EasyRoll,  które zapewniają lepszą zwrotność i nie rysują twardych powierzchni. Dzięki wygodnemu uchwytowi po skończonych porządkach odkurzacz łatwo odstawisz na swoje miejsce.

Specyfikacja: Electrolux C4 EC41 EASE-ANIMAL

Marka:

Electrolux

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

80 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

1.8 l

Zasięg pracy:

7 m

GTIN (EAN):

7332543629879