Hoover Breeze BR71_BR10011

3.5

Expert ScoreCzytaj opinie

Hoover Breeze BR71_BR10011

Tani w eksploatacji i prosty w funkcjonowaniu odkurzacz Hoover Breeze BR71_BR10011 zapewni Ci dobre efekty odkurzania na różnych powierzchniach w Twoim domu. To praktyczny model o głośności na poziomie 78dB i zasięgu roboczym na osiem metrów. Wbudowany silnik odznacza się mocą na poziomie 700 W . Dzięki temu wygodnie odkurzysz mieszkanie bez ciągłego przepinania kabla z gniazdka do gniazdka. Skuteczny i higieniczny filtr EPA wchłania wszelkiego typu zanieczyszczenia, skutecznie blokując ich wydostawanie się na zewnątrz. Łatwo wyczyścisz go pod bieżącą wodą, ponieważ jest zmywalny.

Hoover BR71_BR10011 szczotki
Model ten wyposażony jest w bardzo przydatne szczotki. Oprócz standardowej ssawki 2w1, radzącej sobie dobrze zarówno na dywanach jak i parkietach, w komplecie znajdziesz również szczelinówkę. Teleskopowa, rozsuwana rura i długi wąż ułatwią Ci pracę. Bardzo praktyczny jest też uchwyt do przenoszenia odkurzacza, który dba o to aby nieczystości zebrane w pojemniku nie rozsypały się. W odkurzaczu Hoover BR71_BR10011 zastosowano skuteczny i higieniczny filtr EPA. Łatwo wyczyścisz go pod bieżącą wodą, ponieważ filtr jest zmywalny i tym samym zapewnisz sobie przy każdym sprzątaniu czyste i zdrowe powietrze. Filtry EPA wchłaniają wszelkiego typu zanieczyszczenia, skutecznie blokując ich wydostawanie się na zewnątrz. Takie rozwiązanie sprawdzi się w każdym domu, również u osób chorych na astmę czy cierpiących na różnego rodzaju alergie. BR71_BR10011 to dobry zakup, jeśli szukasz niedrogiego, ale sprawnego urządzenia do odkurzania. Posiada standardowe, ale przydatne funkcje, jak teleskopową rurę czy automatyczny zwijacz przewodu.
Hoover BR71_BR10011 odkurzacz

Odkurzacz Hoover Breeze BR71_BR10011 to bezworkowy model, w którym wszystkie śmieci i odpady zgromadzisz w pojemnym, 2-litrowym, przezroczystym zbiorniku. Pojemnik łatwo wymontujesz i szybko wyczyścisz z odpadów po każdym sprzątaniu. Wykorzystaj jednak w optymalny sposób sporą pojemność zbiornika i opróżniaj śmieci nawet dwa razy rzadziej, bez tracenia na wysokiej mocy ssania.

Specyfikacja: Hoover Breeze BR71_BR10011

Marka:

Hoover

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

2 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

8 m

GTIN (EAN):

8016361926660