Hoover LA71_LA20 Lander

3.2

Expert ScoreCzytaj opinie

Hoover Lander LA71_LA20

Odkurzacz Hoover Lander LA71_LA20 to model, który w korzystnej cenie zapewni Ci dostęp do wielu praktycznych opcji. Takie parametry techniczne jak moc wejściowa 700W gwarantuje, że poradzisz sobie z brudem nawet na grubym dywanie. Do tego z urządzeniem przejdziesz z jednego pomieszczenia do drugiego bez konieczności przekładania kabla – to zapewnia Ci 7,5 metra zasięgu roboczego. Hałas emitowany podczas odkurzania nie przekracza 78dB.

Hoover LA71_LA10011
Z dodatkowymi akcesoriami sprzątanie nie będzie nastarczać Ci żadnych problemów. Na pierwszy ogień masz szczotkę 2w1. Szybko się uporasz z czyszczeniem i parkietów i dywanów. Do delikatniejszych podłóg możesz wykorzystać szczotkę do parkietu. Filcowe kółka zamontowane po bokach szczotki dbają, by na podłodze nie powstała najmniejsza rysa. Oprócz tego dzięki praktycznym ssawkom dotrzesz do każdej szczeliny i pozbędziesz się kurzu, okruszków czy innych zanieczyszczeń z mebli i wąskich szczelin. Zmywalny i antyalergiczny filtr jeszcze bardziej podnosi wartość tego sprzętu. Prawie wszystkie zanieczyszczenia i pyłki zostają zatrzymane przez wysokowydajny filtr EPA. Z odkurzaczem Hoover Lander Z Hoover Lander nie musisz przejmować się reemisją kurzu. nie musisz przejmować się reemisją kurzu.W Twoim domu będzie czysto, zdrowo i bez nieprzyjemnych zapachów. Gdy filtr będzie zapchany, wystarczy że go przepłuczesz i osuszysz, by był znów gotowy do ciężkiej, ale owocnej pracy. Odkurzacz Hoover Lander LA71_LA20 to kompaktowy model na dużych kołach, które ułatwią Ci sprawne manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach i na progach. Automatyczny zwijacz kabla przyspieszy zakończenie pracy, a wygodny uchwyt ułatwi transport sprzętu również na schodach.
Hoover Odkurzacz Lander LA71_LA10011

Odkurzacz Hoover Lander LA71_LA20 zapewni Ci pracę na najwyższym poziomie również pod względem ekologicznym i ekonomicznym. Koniec z wymianą worków i koniecznością ich kupowania. Ten model jest bezworkowy, a na odpady masz przezroczysty pojemnik. 1,2 litra pojemności daje Ci przestrzeń na swobodne odkurzanie nawet dużych przestrzeni, a przyjazny system opróżniania zapewni Ci sterylne warunki na każdym etapie sprzątania.

Specyfikacja: Hoover LA71_LA20 Lander

Marka:

Hoover

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

1.2 l

Zasięg pracy:

7,5 m

GTIN (EAN):

8016361933279