Tefal TW3731 Compact Power Cyclonic

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Tefal Compact Power Cyclonic TW3731

Odkurzacz Tefal TW3731 Compact Power™ Cyclonic docenią przede wszystkim domownicy z małego mieszkania, gdzie każdy centymetr wolnej powierzchni jest na wagę złota. Jest mały, lekki i poręczny. Aby to osiągnąć pomniejszono także pojemnik na nieczystości, który ostatecznie wynosi raptem 1,5 l, ale  to i tak wystarczy na kilka sprzątań w niewielkim mieszkaniu. Łatwo zmieści się do każdej szafki.

Tefal TW3731 Compact Power Cyclonic
W dwu pozycyjnej szczotce SPA można przełączać ustawienia aby szybko i łatwo dostosować ją do rodzaju odkurzanej powierzchni. Najlepiej sprawdza się na podłogach twardych, jak parkiet czy płytki, niestety w przypadku dywanów będzie nieco mniej skuteczna niż inne szczotki dedykowane do podłóg miękkich. W uchwycie zamontowana jest także szczotka Easy Brush. W zestawie jest także szczelinówka i ssawka do tapicerki. Odkurzacz Tefal TW3731 podobnie jak inne odkurzacze bezworkowe Tefal ma podwójny system filtracji powietrza. Jeden z nich to zmywalny filtr piankowy, który znajduje się bezpośrednio nad komorą z nieczystościami, a filtr EPA który ochrania silnik zatrzymuje zanieczyszczenia na poziomie aż do 99,98%. Dzięki urządzeniu możesz cieszyć się ze skutecznego zebrania i zatrzymania kurzu, aby w twoim mieszkaniu panował porządek i czyste powietrze. Urządzenie ma praktyczny, wygodny uchwyt, dzięki któremu możesz łatwo przenosić odkurzacz między pokojami. Kółko 360* zapewnia zwrotność, a duże koła po bokach dodają stabilności, zwłaszcza podczas pokonywania progów w drzwiach. W odkurzaczu Tefal TW3731 wąż jest obrotowy, aby uniknąć plątania w trakcie odkurzania. Przyciski ON/OFF i do zwijania kabla można uruchomić stopą, przez co nie musisz się schylać aby z nich skorzystać.
TW3731 Tefal Compact Power Cyclonic

System bezworkowy zapewni Ci dużą swobodę i oszczędność pieniędzy. Nie musisz pilnować stanu zapełnienia worka ani wydawać pieniędzy na ich zakup i wymianę. Zebrane śmieci wyrzucisz z pojemnika do kosza w kilka sekund. W małych gabarytach drzemie wielka moc – odkurzacz wyróżnia się także wydajnym silnikiem o mocy 750 Watt w technologii EffiTech, który zachowując wysoką skuteczność odkurzania jednocześnie ogranicza pobór prądu.

Specyfikacja: Tefal TW3731 Compact Power Cyclonic

Marka:

Tefal

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

750 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA, Piankowy

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

1,5 l

Zasięg pracy:

8.8 m

GTIN (EAN):

3221614000621