999,00 

Odkurzacz Miele Complete C3 Flex Power Line SGDF5

Marzysz o sprzęcie, który będzie skuteczny, wszechstronny w użyciu i energooszczędny? Tak, te wymagania da się pogodzić. Odkurzacz Miele Complete C3 Flex Power Line SGDF5 jest w stanie sprostać postawionemu zadaniu. Rewolucyjny silnik o mocy 890 Watt w technologii Power Efficiency zapewnia najwyższą wydajność i oszczędność prądu. Zasięg pracy jest znaczny, bo wynosi aż 12 metrów. W komplecie znajdziesz zestaw ssawek przydatnych w każdych warunkach.

miele-complete-c3-flex-power-line 2

Końcówkę do tapicerki, szczelinową oraz pędzlową ze sztucznym włosiem możesz mieścić w korpusie urządzenia i mieć je zawsze pod ręką. Warta rekomendacji jest przedłużana, elastyczna szczelinówka SFD 20, dzięki której skutecznie usuniesz kurz nawet z trudno dostępnych miejsc. Ssawka podłogowa SBD 365-3 jest dwu funkcyjna, dzięki czemu możesz używać jej do podłóg miękkich oraz po wysunięciu włosia do podłóg twardych, nie rysując ich.

miele-complete-c3-flex-power-line 3

System jezdny jest 3-kołowy. Rolki są umieszczone na stalowych osiach, przez co są wytrzymałe i jednocześnie delikatne dla podłóg. Objętość tekstylnego worka to aż 4,5litra, więc jego wymiana będzie rzadka, nawet jeśli sprzątasz często i duże powierzchnie. Dedykowany wskaźnik poinformuje Cię gdy nadejdzie na to czas. Filtr powietrza to AirClean. Zwijacz przewodu możesz uruchomić stopą, przez co nie musisz się schylać.

Specyfikacja: Miele Complete C3 Flex Power Line

Marka:

Miele

Typ:

Workowy

Moc silnika:

890 W

Głośność:

77 dB

Filtr powietrza:

wylotowy

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

4,5 l

Zasięg pracy:

12 m

GTIN (EAN):

4002516555353