Zelmer ZVC011P Oskar

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Zelmer Oskar ZVC011P

Bezworkowy odkurzacz Zelmer Oskar ZVC011P bez wątpienia przyda się wszędzie, gdzie koniecznie jest usuwanie zanieczyszczeń zarówno z powierzchni twardych, jak i z dywanów. Moc wejściowa na poziomie 800 W to solidna podstawa, by poradzić sobie z sierścią psa, piaskiem w przedpokoju czy rozsypaną mąką w kuchni. Urządzenie podczas pracy na maksymalnych obrotach nie przekracza poziomu głośności 76 dB. Wygodny uchwyt pozwoli Ci przetransportować sprzęt w dowolne miejsce a duże koła czuwają nad stabilną jazdą nawet podczas zakrętów.

Zelmer ZVC011P
Cztery praktyczne szczotki: na co dzień możesz korzystać z uniwersalnej szczotki 2w1, którą przełączysz zarówno na parkiet, jak i na dywan. W komplecie znajdziesz też szczotkę do parkietów, a także szczotkę szczelinową i ssawkę tapicerską. Dzięki temu jeszcze szybciej i efektywniej zapanujesz nad porządkiem w Twoim domu – usuniesz brud, kurz i pajęczyny.  Nawet okruszki spod kanapy bądź w zagłębieniach jasnego i włochatego dywanu nie będą dla Ciebie problemem. Odkurzacz ZVC011P wyposażony jest w jeden z najlepszych i najskuteczniejszych filtrów powietrza – HEPA 13. To optymalne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie przyjemną i zdrową atmosferę w swoim domu. Z tym filtrem zarówno drobinki kurzu, zarodniki pleśni czy nieprzyjemne zapachy nie będą wydobywać się z urządzenia. Filtr zatrzymuje do 99,95% zanieczyszczeń, wypuszczając na zewnątrz jedynie czyste powietrze.
Odkurzacz_bezworkowy_Oskar_ZVC011P_5

Zelmer Oskar ZVC011P to typ bezworkowy, który na śmieci i zanieczyszczenia ma specjalny 2,5 litrowy pojemnik. Łatwo go wyciągniesz i opróżnisz. Równie szybko ponownie zamontujesz. Nie chcesz opróżniać pojemnika po każdym sprzątaniu? Nie musisz, dzięki dużej pojemności możesz to robić znacznie rzadziej. Brak worków sprawia, że eksploatacja tego modelu jest bardzo ekonomiczna i ekologiczna. Szukasz urządzenia, którego funkcje odciążą Cię w ciężkiej pracy? Zelmer Oskar ZVC011P zapewni Ci m.in. wygodną regulację mocy ssania.

Specyfikacja: Zelmer ZVC011P Oskar

Marka:

Zelmer

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

2,5 l

Zasięg pracy:

5 m

GTIN (EAN):

5908269346936